Yeni yılda Moova…

Tarihler: 10 Kasım 2011 Perşembe ~ 10 Aralık 2011 Cumartesi

Firma: Moova

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 10, 2011 ~ Ara 10, 2011

Yükselen yaşam kalitesi, yeni bir yaşam tarzı, yeni bir lezzet ve yeni bir marka: Yeni yılda Moova…

Tüketicilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen, süt üretiminde kalite standartlarını yeniden belirleyerek en üst noktaya taşıyan Moova markası, süt ve peynir ürünleriyle raflardaki yerini aldı. Moova, Avrupa standartlarında bakteri oranı en az, proteini en yüksek, en kaliteli, doğal, saf ve lezzetli sütü tüketicilerine sunuyor. Moova, 2012’ye ve yaşam kalitemize yepyeni standartlar getirecek.

Türkiye’nin en kaliteli sütü, 2011 Ekim ayının başında Moova markasıyla tüketicilerin karşısına çıktı. Arkasına on yılı aşkın, planlı ve uzmanlık gerektiren bir çalışmayı alan, Efeler Çiftliği’nin kuruluşuyla birlikte adım adım, büyük bir titizlik ve tutkuyla gerçekleştirilen yatırımın bir ürünü olan Moova, damaklarımıza yeni bir lezzet sunan süt ve peynir ürünleriyle raflardaki yerini aldı.

Moova’nın sütü, doğal, saf ve eşsiz bir lezzette. Avrupa standartlarında bakteri oranı en az, proteini en yüksek süt olma özelliğine sahip.

Türkiye’nin ilk tam yağlı sütü olma özelliği taşıyan Moova, tüketicilere yeni bir dünya, yeni bir yaşam tarzı sunarak yaşam kalitelerini geliştirmeyi hedefliyor.

Moova’nın tam yağlı, light yüzde 50 daha az yağlı ve light çeşitlerinin her biri, 1’er litrelik ve 500’er mililitrelik özel kullanıcı dostu ambalajlarında raflardaki yerini aldı.

Kendi çiftliği, kendi üretim tesisi, gelişen ekosistemi

Moova, çiftliğiyle, üretim tesisleriyle, yem işletmesiyle, ekosistemindeki paydaşlarıyla aynı kaynaktan beslenen bir iş yapış biçimine sahip. Türkiye’de yağ oranı en yüksek, bakteri oranı en düşük, en kaliteli sütü kendi çiftliğinde üretiyor. Söke’deki Efeler Çiftliği’nde hayvanlarına, asla antibiyotik vermeyen ve hayvanlardan sağladığı sütü anında pastörize eden Moova, sütün içerisinde hiçbir zararlı mikroorganizmanın üremesine imkân vermiyor. Fabrikasını, çiftliğin hemen yakınına, yarım saatlik mesafeye kuran Moova, sütünü anında işleyerek tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmemesini sağlıyor.

Doğaya ve topluma saygılı, tüketicisine hep en iyisini sunmayı hedefleyen, iş ortaklarıyla, ekosistemindeki tüm paydaşlarıyla birlikte büyümeyi hedef alan bir değerler sisteminin üzerine inşa edilen Moova, bu değerler sistemiyle Türkiye’deki süt ve süt ürünleri sektörüne yeni bir anlayış sunuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT