Yılbaşı / The Ritz Carlton`da Yilbaşı

Tarihler: 27 Aralık 2003 Cumartesi ~ 31 Aralık 2003 Çarşamba

Firma: The Ritz-Carlton İstanbul Hotel

Adres: Askerocağı Caddesi No:15 Elmadağ Şişli İstanbul

Telefon: 0212 334 44 44

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 27, 2003 ~ Ara 31, 2003
The Ritz Carlton`da Yılbaşı Yemeği:
Neşet Ruacan, Nükhet Ruacan, Mahmut Yalay ve Deniz Dündar’dan oluşan “The Turkish Jazz All Stars” grubu ve Lloyd Chisholm’un canlı performansları eşliğinde, Çintemani Restaurant’ta kişi başı bir kadeh şampanya dahil yemek ücreti, 180 milyon lira olarak belirlendi. 2004’ün ilk gününe de yine Çintemani Restaurant’ta, canlı keman ve piyano eşliğinde sunulan brunch ile başlamanın bedeli ise 98 milyon lira.
The Ritz Carlton Konaklama Paketleri:
23 Aralık 2003 ile 4 Ocak 2004 arasında geçerli olacak “Noel Paketi”nin KDV dahil gecelik fiyatı da 175 USD. 24 Aralık`ta gerçekleşecek “Noel Mönüsü” ve “Noel Brunch’ı” ise kişi başı 76 Milyon TL.
Yeni Yıl Konaklama Paketi: The Ritz-Carlton Otel’de romantik bir yılbaşı geçirmek isteyenlerin, İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasını seyredebilecekleri deluxe odada konaklama, güzellik ve bakım merkezi Laveda Spa’ya ücretsiz giriş ve 1 Ocak 2004 sabahı Çintemani Restaurant’ta sunulacak limitsiz şampanya ikramı ile “Yeni Yıl Brunch”ını içeren “Yılbaşı Paketi” için, KDV dahil 245 dolar.
Elegans Paketi: (27 Aralık-4 Ocak) Boğaz manzaralı deluxe odada konaklama, hoş geldiniz armağanı, Çintemani Restaurant’ta açık büfe kahvaltı, Laveda Spa’ya ücretsiz girişi içeren “Elegans Paketi”nin gecelik fiyatı 175 dolar.
Gerçek Aşk Paketi: “Romantic Suite”te konaklama, gül yapraklarıyla kaplanmış yatak, kişiye özel bornozlar, şampanya, tercihe göre yatakta veya Çintemani Restaurant’ta alınabilecek kahvaltı, Laveda Spa’ya ücretsiz giriş, Laveda Spa Couples Suite’te masajdan oluşan “Gerçek Aşk Paketi”nin gecelik fiyatı ise 2004 dolar.
Yeni Yıl Rüyası: İstanbul Boğazı ve Haliç’in muhteşem manzarasına sahip olan The Ritz-Carlton Suite’te konaklama, özel bornozlar, odada içime hazır şampanya, tercihe göre The Ritz-Carlton Suite’te veya Çintemani Restaurant’ta kahvaltı, Laveda Spa’ya ücretsiz giriş, Laveda Spa Couples Suite’te 3 terapistin “sultanın altı el masajı”nı içeren “Yeni Yıl Rüyası Paketi”nin fiyatı ise 4002 dolar.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT