Yosunla, Sağlıcakla... CuraMar’la Yıpranmış Cilt Ve Tırnaklara Elveda!

Tarihler: 16 Mart 2009 Pazartesi ~ 23 Mart 2009 Pazartesi

Firma: CuraMar Cilt ve Tırnak Bakım ürünleri

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 16, 2009 ~ Mar 23, 2009
Yosunla, Sağlıcakla... CuraMar’la Yıpranmış Cilt Ve Tırnaklara Elveda!
30 yıldır Almanya’da sağlık ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Ocean Pharma firmasının 2005 yılında ürettiği CuraMar Cilt ve Tırnak Bakım ürünleri şimdi Türkiye’de...
Yıllarca üzerinde çalışılarak formüle edilen, başta Almanya olmak üzere Avusturya, Hollanda, İsviçre, İngiltere gibi birçok ülkede güvenilirliğini kanıtlamış CuraMar ürünleri, hassas ve kuru, normal, yağlı, yıpranmış ciltler ve yıpranmış tırnakların yenilenmesi için çözümler sunuyor.

Yosunun, yüzyıllardır tüm vücut ve cilt sağlığı üzerinde yarattığı olumlu etkileri bilinmektedir. Yosunlar arasında nem oranı yoğun olan Spirulina Yosunu, içeriğinde bulunan protein,vitamin ve minaraller sayesinde cildi yenileyen, toksinlerden arındıran, yaşlanmaya karşı savaşan doğal bir yosundur. Spirulina Yosununun, gıda takviyesi olarak alındığında da bir çok hastalıkla savaşmada vücuda olumlu etkileri bulunmaktadır. Bu yosun aynı zamanda önemli bir başarı öyküsüne daha sahiptir ki; bu da bazı bakteri ve mantar saldırılarına karşı çok etkili bir savunma mekanizmasına sahip olmasıdır. Doğanın bizlere armağını olan bu yosunun faydaları keşfedilerek üretilen CuraMar ürünleri, doğal yapısında kusursuz bir tasarıma sahip olan cilt ve tırnakların bakımı, koruma ve yenilenmesi için idealdir.

Özellikle mantardan hasar görmüş cilt ve tırnaklar ile akneye eğilimli ciltler için üretilen CuraMar ürünleri, Spirulina’nın alt türlerinden elde edilen biyoteknoloji ürünü (patentli) bir ekstrakt içerir ve oksijenle reaksiyona girerek ürettiği enzimlerle cildi ve tırnakları, bakteri ve mantarlara karşı koruyarak, yenilenmesini sağlar.

CuraMar Ürünleri, Cilt Bakım Kremi, Tırnak Bakım Losyonu ve bakım ve koruyumayı destekleyici Sprey olmak üzere 3 çeşitten oluşmaktadır.
Hassas ve mantardan yıpranmış cilt bakımı(yüz, el,ayak ve vücut), korunması ve yenilenmesinde, ayrıca akneye eğilimli ciltlerde akne karşıtı olarak ‘’CuraMar Cilt Bakım Kremi’’ kullanılır. Ürün aynı zamanda antiaging, antiinflamatuar (iltihap karştıtı) ve detoks özelliğiyle de cildin yaşlanmasına karşı etki ederek yapısını güçlendirir.

Mantardan yıpranmış el ve ayak tırnaklarının bakım, korunma ve yenilenmesinde ‘’CuraMar Tırnak Bakım Losyonu’’ önerilir. Ürün aynı zamanda tırnak plağı ve yatağına da nüfuz ederek tırnak yapısını güçlendirir. Bakım ve korumayı destekleyici olarak hem cilde hem de tırnaklara bu iki ürünün ardından kullanılabilen ‘’CuraMar light Cilt Spreyi’’ aynı zamanda tek başına kullanıldığında da hem cilt ve tırnaklarda yıpranma oluşmasını engellemek için, hem de cildin ideal pH ve nem dengesini muhafaza etmesine destek olarak koruma amaçlı olarak önerilir.

CuraMar Cilt ve Tırnak Bakım ürünleri günde iki kez temiz cilde ve tırnağa az bir miktarda uygulanarak ve düzenli kullanımla arzu edilen ideal sonucu vermektedir.
CuraMar ürünlerini yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi İçin www.kammani.com
0216 598 05 42

Yosunla, Sağlıcakla... CuraMar’la Yıpranmış Cilt Ve Tırnaklara Elveda!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT