Erkekler

Erkekler

Orjinal Adı: Erkekler

Vizyon Tarihi: Aralık 20, 2013

Yönetmen: Faruk Aksoy

Film Türü: Komedi, Aksiyon

Senaryo: Faruk Aksoy, Hilal Çelenk, Yılmaz Okumuş.
Yapımcılar:Faruk Aksoy, Servet Aksoy .
Müzik:Oğuz Kaplangı.
Görüntü Yönetmeni:Mirsad Herovic.
Oyuncular:Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir.
Dağıtım:Tiglon.

Orjinal Sitesi: http://www.erkeklerfilm.com/

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr 20 Aralık 2013 Cuma
Erkekler

Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2013

Erkekler filmi, erkeklerin dünyasına çok farklı bir noktadan bakarak ilk elmayı ısıran Hz. Adem'den bu yana neden hiç değişmediklerini yada değişemediklerini anlatan daha önce yapılmamış türde bir komedi filmidir. Erkeklerin dünyasını erkek gözünden dürüstçe anlatırken hemen hemen bütün erkeklerin yaşadıkları, doğumdan sünnete, babaların oğullarıyla övünmelerine, ergenliğe, ilk cinsel deneyime, ilk aşka, askerlikten iş hayatına, evliliğe kadar geçirdikleri süreç oldukça komik bir dille anlatılmıştır.

Kahramanımız Adem Yunus 45 yaşında ( Fikret Kuşkan) , zengin, kendine ait hukuk bürosu olan ünlü bir avukattır. Adem'in büyük bir aşkla evlendiği, bir kızının dünyaya geldiği evliliği, erkek içgüdülerine direnemediği için bitmiştir. Karısını çok sevdiği ve evliliğinde hiçbir sorun olmadığı halde neden içgüdülerine teslim olduğunu araştırmaya başlar. Adem'e göre; erkekler daha çok üreme içgüdüsüyle hareket ettikleri ve kadınlar da doğaları gereği en güçlü erkeği seçtikleri için erkekler güç, kariyer ve statü sahibi olmalıdır. Yalnız sorunda burada başlamaktadır. Çünkü erkekler güçlendikçe çevrelerinde ona ilgi duyan kadın sayısı bir hayli artmaktadır.

Erkek olarak doğduğu günden itibaren, hatta spermken bile bir güç yarışı içinde olduklarını söyleyen Adem evliliği bittiği için bunalıma girer. . Mesleğinde çok başarılı ve sıradışı bir psikiyatr olan Nazım ( Ali Poyrazoğlu) , kendine has tarzı ile Adem ile iletişim kurmayı başarır. Adem ve Nazım arasında zamanla dostluğa dönüşecek olan tedavi süreci başlar. …. Urfa'lı bir ailenin çocuğu olan Adem, Nazım'a, hemen hemen bütün erkeklerin benzerini yaşadığı kırk yıllık hayatını anlatmaya başlar. Nazım'da Adem'e bir erkek olarak kendi hayatından ve yaşadıklarından örnekler verir. Mazbut bir hayatı olan Nazım'ın liseye giden bir kızı vardır. Ve film boyunca Adem'in anlattıklarından etkilenip, karısı ve kızı ile olan ilişkisi değişecektir. Karısı ( Asuman Dabak) ile tek düze olan hayatları oldukça renkli ve hareketli bir hal alır… Nazım Adem'i iyileştirirken bir anlamda Adem de Nazım'ı iyileştirmektedir...

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

mükkemmel bir filmdi erkekleri en iyi şekilde anlatmışlar...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT