Sömestr Tatili Çocuk Kulübü Seyredi

Tarihler: 06 Şubat 2022 Pazar ~ 06 Şubat 2022 Pazar 06 Şubat 2022 12:00

Yer: Beylikdüzü Kaktüs Sahne

Ücret: 1 Çocuk + 2 Ebeveyn - 168.00 TL 1 Çocuk + 1 Ebeveyn - 113.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 6, 2022 ~ Şub 6, 2022
Sömestr Tatili Çocuk Kulübü Seyredip Öğrenelim (Pırtık Bizim Mahallede + Çorap Kukla Atölyesi) etkinliği sizlerle buluşuyor.

Yazar: Batuhan Öztürk
Yönetmen : Batuhan Öztürk
Batuhan Öztürk
Kevser Coşkun
Salih Tanık
Hazal Meral
Deniz Yılmaz

Batuhan Öztürk’ün Yazdığı Ve Yönettiği “Pırtık Bizim Mahallede” Çocuk Oyununda, Eski Mahalle Kültürü Ve Alışkanlıkları İşlenmektedir. Mahallede Bir Sorunla Karşılaşıldığında Bütün Mahalle Elbirliğiyle Sorunu Çözmeye Çalışırlarken Bilge Dede Onlara Yol Gösterir.

Oyun Sonrasında İse Çorap Kukla Atölyesi Yapılacaktır. Çocuklar Seçtikleri Bir Kuklayı Hazırlayıp Onu Seslendirmeyi Ve Karakterize Etmeyi Öğreneceklerdir.

- Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.- EBEVEYNLER ÇOCUKLAR İLE BİRLİKTE OYUNU SEYRETTİKTEN SONRA HEMEN AKABİNDE ÇORAP KUKLA ATÖLYESİ BAŞLAYACAKTIR. FİYATLAR EBEVEYN KATILIMLI FİYATLARDIR.- 4 Yaşından küçük çocuklar etkinlik mekanına alınmamaktadır. 4 Yaş ve üstü tam bilete tabidir. - Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika önce mekanda hazır olmanızı önemle rica ederiz. - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır.. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.- Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır.  Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.- Organizasyon firması gündeme dair olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.- Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.- Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir. - Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.- Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır. - İade veya değişiklik yapılmayacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT