Süper Foods'la Sağlıklı Yemekler, Eğlenceli Saatler

Süper Foods'la Sağlıklı Yemekler, Eğlenceli Saatler

Tarihler: 23 Mayıs 2018 Çarşamba ~ 31 Mayıs 2018 Perşembe

Yer: Palladium Ataşehir

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 23, 2018 ~ May 31, 2018

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 23-31 Mayıs tarihleri arasında süper bir etkinlik düzenliyor. SUPER FOODS adındaki etkinlikte birbirinden renkli ve öğretici aktivitelerin yer aldığı atölyelerde çocuklar eğlenirken öğrenecek. Yetişkinler ise; hem çocuklarıyla aktivitelere katılıp eğlenceli saatler geçirecek hem de sevilen, aşçı veYouTuber İdil Yazar ile birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemek tariflerinin de yer aldığı söyleşide,bilgilerini tazeleyip, yeni bilgiler edinecekler.

Görünüşleri ve tatları ile çocukları ve hatta yetişkinleri cezbeden Fast Food tarzı beslenmenin zararlarından en bilineni olan, günümüzün de en büyük sorunlarından obezite riskini arttırması ve konuya farkındalık yaratıp sağlıklı beslenmeyi, ebeveynleriyle birlik olarak oyunlarla çocuklara aşılamayı amaçlayan SUPER FOODS etkinliği,4-9 yaş arası çocukları kapsıyor.

Palladium'a gelen çocuk misafirleri bekleyen ve sağlıklı beslenmeyi sevdirici aktiviteler, kurulan 64 metrekarelik eğlenceli ve rengarenketkinlik alanında gerçekleşecek.

Süper Sebze Atölyesi'nde minikler, kendi süper çatal kaşıklarını tasarlayacaklar. Çatala geçen sebzeler Akıllı Bıdık Mantar, Savaşçı Brokoli, Cingöz Havuç, Patlayan Patlıcan, Atom Bezelye, Kızgın Domates, Minik Balkabağı, Neşeli Biber adındaki SUPERFOODS kahramanlarına dönüşecek.

Gökkuşağı Rengi Beslenme Atölyesi'nde, minikler önlerinde bulunan renk bölmeli tabağa mekanizmadan fırlayan tüm renkleri toplayarak yerlerine koymaya çalışacak. Gökkuşağının tüm renklerindeki sebzelerle beslenmenin önemi bu atölyede eğlenceli bir rekabetle anlatılacak. Besin gruplarını ayırt etmeyi, sağlıklı olmak için hangi besinden ne kadar yemeleri gerektiğini eğlence dolu aktivitelerle öğrenen çocuklar, SUPER FOODS kostüm karakterleriyle beraber sahneye çıkıp dans edecek, şarkılar söyleyecekler.

Palladium Küre alanda YouTube Fenomeni Aşçı İdil Yazar'la, sağlıklı yaşam söyleşisi gerçekleşecek. Hayatın hızından 'Fast Food'u tercih edip uygulayamadığımız, belki unuttuğumuz veya bilmediğimizsağlıklı yemek tariflerinin konuşulduğu, dengeli ve doğru beslenmenin sağlıklı yaşam için öneminin vurgulanacağı bu söyleşi 23 Mayıs saat:16.00'da. İdil Yazar ayrıca, SUPER FOODS alanında, lezzetli ve sağlıklısürpriz bir tarif yapacak.

Palladium Ataşehir SUPER FOODS etkinliği, 23- 31 Mayıs tarihleri ve 13.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşiyor. Yetişkinler ve çocuklar için eğlence ve bilgi dolu bu etkinliği kaçırmayın.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT