7-14 yaş Çocuklar İçin Oyunculuk Eğitimi

Tarihler: 22 Mart 2010 Pazartesi ~ 29 Mayıs 2010 Cumartesi

Yer: Plato Film Okulu

Nereden Alınır: www.plato.edu.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 22, 2010 ~ May 29, 2010

7-14 yaş çocukların kendi duygu ve düşüncelerini daha rahat ifade etmeleri konusunda Oyunculuk Eğitimi oldukça faydalıdır. Plato Film Okulu’nda gerçekleşecek olan eğitim çocukların başkaları ile daha rahat ilişki kurma ve dinleme - konuşma becerilerini geliştirir. Aynı zamanda sosyal durumları analiz etmede, toplumsal problemlerin çeşitli boyutlarını görüp çözüm geliştirmede, liderlik ve yöneticilik özelliklerini ortaya çıkarmada da yararlıdır. Çocuklar grup içinde uyumlu çalışma yönetmelerini yine bu eğitim ile kazanırlar.

Türkiye’nin en dinamik çocuk tiyatro topluluğu “Tiyatro Altı”nın kurucuları ve oyuncuları Dilara Akın ve İsmail Kavrakoğlu yönetiminde 16 hafta boyunca her Cumartesi gerçekleşecek olan 7-14 yaş Oyunculuk Eğitimi tiyatro ve kamera önü oyunculuğuna yönelik eğitim vermeyi amaçlıyor. 13 Şubat 2010’da başlayacak programda çocuğa güzel konuşmanın öneminden başlanarak; tiyatro, oyun ve doğaçlama ile ilgili kuramsal alt yapı verildikten sonra sahne – oyuncu ilişkisi ortaya çıkartılacak ve beden-ses kullanımında rahatlama egzersizleri verilecektir.

Misafir eğitmen olarak Ayla Algan, Güneş Hayat, Ececan Gümeci, Haki Biçici ve Mehmet Selçuk Bilge derslere katılacaklardır.

Eğitmenler:
Dilara Akın
İsmail Kavrakoğlu

7-14 yaş Çocuklar İçin Oyunculuk Eğitimi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT