Ali Tufan Koç ile Her Şeye Rağmen H

Tarihler: 13 Ekim 2018 Cumartesi ~ 13 Ekim 2018 Cumartesi 13 Ekim 2018 14:00

Yer: Joint Idea Kanyon

Ücret: * Bu derste, geçerli kimliği olan öğrenciler, öğretmenler, 65 yaşın üzerindekiler, emekliler ve engelli bireyler için %20 standart fiyat indirimi uygulanmaktadır. Kombine Bilet - 220.00 TL Tam - 165.00 TL Öğrenci-Öğretmen-65 Yaş-Emekli ve Engelli İndirimi - 132.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 13, 2018 ~ Eki 13, 2018
"Ali Tufan Koç ile Her Şeye Rağmen Hayatı Nasıl Keyifli Kılarız", 13 Ekim'de Joint Idea Kanyon'da..

*Bu bir The School of Life etkinliğidir.

"Ali Tufan Koç ile Her Seye Ragmen Hayati Nasil Keyifli KilarizMemnuniyetsizlik de arzu da hayata dair. Fakat sahip olduklarımızı takdir etmenin, elimizdekilerin kıymetini bilmenin değeri ve önemi de tartışılmaz. 

Her Şeye Rağmen Hayatı Nasıl Keyifli Kılabiliriz bize şunları öğretir:

Takdir etme ve şükretme becerilerini
Etrafımızda olup bitenlerin bazen ne kadar azını fark ettiğimizi
Çevremizdeki objelerin, insanların ve fikirlerin güzelliğini farkına varıp değerini bilmeyi
Hayatımızdaki kıymetli şeylerle nasıl daha derin ve anlamlı bir ilişki kurabileceğimizi  
Gereğinden fazla duygusallaşmadan veya kendimizi kandırmadan, nasıl mutluluğu tadacağımızı (bizim “neşeli ümitsizlik” dediğimiz bir beceri)

Bu derste kendimizi, hayat tarafından yeniden baştan çıkarılmaya ve büyülenmeye teslim ediyoruz.

Bu ders bizi her şeye rağmen yaşamın hakkını vermeye davet ediyor; sanattan seyahate, şimdide yaşamaktan ölüm fikrine, hayatın büyüsünü yeniden hatırlatan ve onu zenginleştiren rotalarda dolaştırıyor. Bizi hayatın keyfini çıkarma konusundaki ihmalkarlığımızdan sıyrılmaya davet ediyor."

Tam Günlük Yolculuk İle Kombine Bilet Fırsatı :

13 Ekim Cumartesi önce Kanyon Joint Idea’da ana müfredatımızdaki on iki dersten biri olan Her Şeye Rağmen Hayatı Nasıl Keyifli Kılarız dersi, ardından Kanyon Escale’de Tehlikeli Sohbetler: Umudu Çoğaltmak gerçekleşiyor. Özel soru menüsü ile şık bir ortamda dürüst ve samimi cevaplara davet eden Tehlikeli Sohbetler; yolculuğa anlamlı dostluklar ile devam etmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Günün Programı :

14:00 - 17:00 TSOL Ders: Ali Tufan Koç ile Her Şeye Rağmen Hayatı Nasıl Keyifli Kılarız (Joint Idea Kanyon)
17:00 - 17:30 Ara / Kanyon Escale’de Buluşma 
17:30 – 19:00 Tehlikeli Sohbetler: Umudu Çoğaltmak

Daha Fazlasını Keşfedin
Her Şeye Rağmen Hayatımızı Nasıl Keyifli Kılabiliriz ana programımızı oluşturan on iki dersten biridir. Derslerimiz, ilişkiler ve iş yaşamından, kendimizi anlama ve kültürle ilişkimizi keşfetmeye; duygusal hayatın ana temalarını ele alır. Müfredatın tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu ders Kültür ve Sanat Hayatımızı Nasıl Değiştirebilir ve Hayatın Anlamı  dersleriyle bir seri oluşturur ve birlikte The School of Life’ın kültür üzerine fikirlerini kapsarlar.

Dersler Hakkında
Dersler, hayatın asli ve büyük temaları hakkında faydalı ve kullanışlı bir kavrayış sağlamak için tasarlandı. Hayatın temel konuları üzerine derinlemesine düşünmeye teşvik edileceğiniz derslerde fikirlerinizi diğer açık görüşlü bireylerle paylaşma fırsatı bulursunuz.

Konunun uzmanları tarafından hazırlanan dersler, The School of Life’ın Akademik Kadrosu tarafından verilmektedir. Dersler seminer, sohbet ve grup uygulamalarının karmasından oluşur.

Atölye Lideri
Ali Tufan Koç, İstanbul Teknik Üniversitesi ve State University of New York at New Paltz İşletme mezunu. Gazeteciliğe, 2006 yılında Tempo dergisinde muhabir olarak başladı. Milliyet ve Radikal Gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı, kent yazıları yazdı. GQ Türkiye dergisinde, Hürriyet Hafta Sonu eklerinde editör olarak çalıştı; aynı yayınlarda kent kültürü ve popüler kültür üzerine makaleler yazmaya, röportajlar yapmaya devam ediyor.

2012’de ortağı Sezer Savaşlı ile beraber dijital içerik üretim ajansı Fingertips Digital’i; 2016’da ingilizce yayın yapan yapan online söyleşi platformu Smart Talks’u kurdu.

Yarı zamanlı New York’ta yaşıyor, New York Üniversitesi’nde gazetecilik ve yeni medya üzerine  dersler alıyor.

The School of Life Istanbul
The School of Life, yalnız çocuklukta değil yaşam boyu büyümeye inanan ve hayat için iyi fikirler sunan global bir kültür girişimidir. Buradaki dersler ve sıra dışı etkinlikler hayatı beklenmedik yeni bakış açılarıyla görmeye ve yeni sorulara kapı açmaya yardımcı olur.

- Etkinlik 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.- Kombine biletler ile aynı gün gerçekleşecek olan "Tehlikeli Sohbetler – Tema: Umudu Çoğaltmak " etkinliğine de katılabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT