Alistezi - Radyestezi Seminer

Tarihler: 27 Mart 2016 Pazar ~ 27 Mart 2016 Pazar 27 Mart 2016 10:00

Yer: Merakettiklerin

Ücret: 1. Kategori - 1500.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 27, 2016 ~ Mar 27, 2016
Alistezi & Radyestezi Seminer'i, 27 Mart'ta Merakettiklerin mekanında sizlerle...

Radyestezi tekniklerini kullanarak, bir sarkaç ile soru ve cevap şeklinde doğduğunuz günden bugüne hayatınızda etken olan ve çözdüğünüzü sandığınız ve bir türlü çözemediğiniz sorunların kökenine inerek gerçek sebepleri bulmaktır. Yaşamınızda önemli yer tutan; ilişkileriniz, sağlığınız, huzur ve mutluluğunuz, meslek seçiminizdeki isabet, yaşadığınız mekanlardaki denge, para ile olan sorunlarınız, hayatınızda hep tekrarlayan farklı şekillerde karşınıza çıkan sorunlar ve çözümleri hakkında alistezi yöntemini bilmek ve yaşamımızda uygulamak gerekiyor. Birlikte bu sorunları bir daha tekrarlanmayacak şekilde hayatımızda oluşturdukları ayak bağlarını çözmenin bilgi ve tekniklerini öğrenmek, başka  benzer sorunlara sahip olanlara yardım edebilecek duruma gelmektir. 

Dr. Ali Seydi Gültekin
2 Mart 1959 Ankara doğumlu olup, 1978 yılında TÜBİTAK bilim adamı yetiştirme bursu ile öğrenci olarak girdiği İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ni Türkiye jeoloji kurumu üniversiteler arası en iyi kurum stajı birinciliğini kazanarak 1982 yılında tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi mühendislik fakültesi genel jeoloji ana bilim dalında (1984 – 1993) araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 1990 yılında metapsişik tetkikler ve ilmi araştırmalar derneğinde radyestezi ilmi ile tanışmıştır. Radyestezi ilmi ve jeoloji mühendisliğini birleştirerek birçok su sondajı, maden sondajı ve fay sistemleri üzerinde başarılı araştırmaları jeofizik yöntemleri ile test etmiştir.

1994 yılında serbest danışmanlık şirketi kurmuştur. Jeoloji jeofizik ve radyestezi ile map dowsing yöntemini birlikte başarı ile kullanarak, su, maden, zemin etütlerini % 95 ve üzeri net sonuçlarla tamamlamıştır. 2005 yılı sonrası radyestezi ve bilimsel uygulamaları ile ilgili eğitim ve seminerler vermektedir. 2008 Haziran/ Nevada / USA, sınırları içerisinde jeotermal ve altın sahalarında etüt çalışmalarına katılmıştır. 2009 2.uluslararası parapsikoloji seminerinde sunum yapmıştır. 2009 Eylül / Krefeld – Almanya jeotermal çalıştayına katılmıştır. Radyestezi ve jeolojik araştırma ile Afrika – Zambiya içme suyu sondajları, Endonezya kömür araştırmaları ve sondajları, Amerika ve İngiltere radyestezi uzmanları ile ortak çalışmalar yapmıştır. 2011-12 Peru çölde su arama ve sondajları, altın madeni etütleri, jeotermal ve petrol arama çalışmalarını sürdürmektedir.
2006 – 2011 yılları arası kişisel gelişim merkezlerinde verdiği temel radyestezi eğitimini şu anda kendi eğitim merkezinde devam ettirmektedir.

- Etkinlik günü biletinizi yanınızda bulundurunuz.- Satın alınan biletlerin iptal, iade veya değişikliği yapılmamaktadır.- Numarasız oturma düzeni vardır.- Etkinlik 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT