Amerika, Rüyalar ve Gerçekler

Tarihler: 26 Eylül 2018 Çarşamba ~ 26 Eylül 2018 Çarşamba 26 Eylül 2018 19:00

Yer: İz Koçluk

Ücret: - 118.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 26, 2018 ~ Eyl 26, 2018
Amerika, Rüyalar ve Gerçekler etkinliği İz Koçluk'ta gerçekleşecek.

"Amerika’ya okumaya giden öğrencilerimizin başarısı hepimiz için gurur kaynağı. 
Amerika’nın birbirinden iyi üniversitelerinin arasında seçim yaparken ve sonrasında çocuğunuzun oradaki hayatını hayal etmeye ayıracak vakti bulmak ve onun gözünden oraları değerlendirmek çok kolay olmayabilir.  
Bugün ABD’de 13.000’in üzerinde Türk öğrenci okuyor. Gidenlerin %20’ye yakını ilk iki yılda Türkiye’ye geri dönüyor. 
Uzaklarda okumak bazı gençler için neden bu kadar zor?
Başaranların sırrı ne?
Çocuğunuzun Amerika’daki başarısının en büyük destekçisi olabileceğiniz gibi, istemeden de olsa, köstek de olabileceğinizi biliyor musunuz?
Çocuğunuzun ve tüm ailenizin yıllar süren çabalarının boşa gitmemesi için neler yapabilirsiniz? 
Gelin, tüm bu konuları hep birlikte konuşalım, anne baba olarak deneyimlerinizi, çözümlerinizi, başarılarınızı başka velilerle paylaşabileceğiniz bir ortamda buluşalım. 

İz Koçluk ve LSWUS Consulting olarak başlattığımız Çarşamba Sohbetlerinin ilkinde sizi de aramızda görmeyi çok isteriz." 

Katılımcılarımız kimler?
Anne / Babalar

Eğitmenler
Elgiz Henden; Profesyonel Koç PCC, CPC, CLC Msc 
Ömür ilbaş: Profesyonel Koç, Mentor, İletişim Uzmanı, Kişisel ve Kurumsal Gelişim Danışmanı

Eğitmenler
Elgiz Henden
1968 yılında doğan Elgiz Henden, 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi‘nden mezun oldu, 1992 yılında aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü‘nde yüksek  lisansını  tamamladı. Henden, 5700 saatin üzerinde koçluk deneyimine ve Professional Certified Coach PCC-ICF, Registered ICF Mentor Coach akreditasyonlarına sahip bulunuyor. Henden özellikle  gençlerin meslek seçiminde, performans arttırmasında, iş hayatına yeni  başlayan bireylerin koçluk ihtiyaçlarının karşılanmasında ve Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite nedeniyle iş yaşamında zorluk  çeken bireylerle çalışıyor. “Başarabilirim Çünkü…” adlı kitabın yazarı olan Henden, koçluk  çalışmalarında pozitif psikoloji, pozitif eğitim ve bilişsel davranışçı koçluk yaklaşımlarını kullanıyor. “Kendine güvenen gençler ve onları özgür bırakan anne babaların olduğu bir dünya” yaratmak isteyen Henden, bu  amacına hizmet etmek için bireylere koçluk yaparken, anne babaları ve gençleri güçlendirmek için atölye ve seminer çalışmaları da yapıyor. 

Ömür İlbaş
Uzun yıllar Fransa ve Türkiye’de televizyonculuk, gazetecilik ve reklamcılık yaptıktan sonra, 2002’ten itibaren Türk ve uluslararası şirketlere ve Sivil Toplum Kuruluşlarına iletişim stratejileri ve marka yönetimi danışmanlığında uzmanlaşmıştır.2004-2007 yılları arasında Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde ders vermiştir.2005’ten beri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinde kişisel ve profesyonel gelişim eğitimleri veren İlbaş, yönetim ve kültürlerarası iletişim danışmanlığı da yapmaktadır . Mutluluk, başarı, iletişim becerileri ve şans gibi öğelerin insan yaşamındaki önemi üzerinde araştırmalarını sürdürürken, bu konularda söyleşi tarzında verdiği konferanslarla başarılı ve mutlu insanların sırlarını geniş kitlelerle paylaşmaktadır.  Son yıllarda Türkiye-Fransa-ABD arasında mekik dokuyarak, danışmanlık, mentörlük ve koçluk yapan İlbaş, bugüne kadar 1.000 saatin üzerinde yönetim ve gelişim koçluğu yapmıştır. Haziran 2017’de Öğrenci Koçluğu Sertifikası alan İlbaş, ABD’de açtığı LSWUS Consulting firmasıyla Türkiye’den Amerika’ya okumaya giden öğrencilere yerinde destek veren bir hizmet ağı kurdu.

- 19:00 - 21:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.- İz Koçluk eğitim tarihlerini ve yerini değiştirme hakkını saklı tutar..

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT