Anneler ve Çocuklar için

Etkinlik Atölye Kurs Anneler ve Çocuklar için

Tarihler: 15 Nisan 2018 Pazar ~ 15 Nisan 2018 Pazar 15 Nisan 2018 15:00

Yer: Açık Diyalog İstanbul

Ücret: - 106.20 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 15, 2018 ~ Nis 15, 2018
Anneler ve Çocuklar için Seyhun Topuz Atölyesi, sizlerle...

Açık Diyalog İstanbul çocuklara sanatı ve sanatçıları tanıtmak için çeşitli atölyeler düzenliyor. Sanat tarihinde yeri olan Türk ve yabancı sanatçıların yaşamları ve çalışmaları çocuklara yaş gruplarına göre anlatılıyor. Pınar Yılmaz'ın eğitmenliğinde gerçekleştirilecek olan bu atölyede heykeltraş Seyhun Topuz'un hayatı, sanatı ve çalışmaları anlatılırken bir yandan da katılımcılar Topuz'un çalışmalarından aldıkları ilham ile kendi iki ve üç boyutlu çalışmalarını yapacaklar.

PINAR YILMAZ HAKKINDA
Pınar Yılmaz 1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü'nü bölüm birincisi olarak bitirdikten sonra 2013 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Heykel Ana sanat Dalı Yüksek Lisans programını onur öğrencisi olarak tamamladı. 2014-2016 yılları arasında, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Heykel Ana Sanat - Sanatta Yeterlilik (Özel Öğrenci) Prof. Fatma Akyürek'ten Kültürel Bağlamda Heykel, Prof. Rahmi Aksungur'dan Heykel Sanatı ve Farklı Disiplinler, Prof. Neslihan Pala'dan da Metal Atölyesi derslerini aldı. Halen Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişim Programı – Ön lisans programında okumaktadır.

2012-2016 yılları arasında güzel sanatlara hazırlık kursunda resim öğretmeni olarak çalıştı ve 4-12 yaş grubu çocuklarla heykel- resim özel ve grup ders çalışmalarında bulundu.

Çalışmalarını İstanbul'daki heykel atölyesinde sürdürmekte ve sergilere katılmaktadır.

Yaş Sınırı ve Kurallar: 5-11 yaş içindir. Yerimiz kısıtlı olduğu için kayıtların 13 Nisan'a kadar yapılması gereklidir, yapılan başvuruların tarafımıza iletilmesi rica olunur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT