Ay'ın Işığıyla Yürümek

Tarihler: 06 Mayıs 2016 Cuma ~ 06 Mayıs 2016 Cuma 06 Mayıs 2016 20:00

Yer: Yaşam Atölyesi Acarkent Coliseum

Ücret: - 45.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 6, 2016 ~ May 6, 2016
Yeniay Fazı'nın yoğun enerjisiyle hayatında yeni bir dönem başlatmak, Ay'ın enerjisini tanımak, bu sayede yaşamına yeni ve benzersiz bir yol haritası katmak için bu etkinliğe davetlisiniz.

Kalbimiz çok güçlü bir manyetik alana sahiptir. Kalbin her atışında elektromanyetik enerji açığa çıkar. Buna benzer enerji Güneş sisteminde de görülmektedir. Kalbimizin yarattığı his evrene direkt yayılır. Bu durum birçok bilimsel araştırmayla da kanıtlanmıştır. Bu demek oluyor ki insan kalbinden hissederek isterse her şey olabilir. 

Yeniay'ın başlangıcıyla yeni bir dönem başlar. Başlayacak yeni dönem için de kalpten gelen niyetlere, inançlara ve yeni hareketlere ihtiyacımız vardır. Yeniay'ın yoğun enerjisinden faydalanarak yaşamına yeni ve benzersiz bir yol haritasıyla devam etmek, hayatına yeni oluşumlar, başlangıçlar katmak ve yeni bir adım atmak istiyorsan "Ay'ın Işığıyla Yürümek" eğitimine davetlisin.

Dilara Eda Gürsoy kimdir?
Fakülte ve Yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Mühendis olarak tamamladı. İş yaşamına kalite mühendisi olarak başladı. 2009 yılında geçirmiş olduğu kadersel bir dönüşümden sonra hayat yönünü değiştirmeye karar verdi. Kişisel gelişim alanında Türkiye ve Dünya’daki en iyi eğitmenlerden birçok eğitim aldı. Dilara Eda Gürsoy’a en çok dokunan ve kendini keşfetmesinde en çok yarar sağlayan Astroloji üzerine odaklandı. Uluslararası düzeyde kabul görmüş, ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) ve APAI (Profesyonel Astrologlar Birliği) tarafından eğitim kalitesi onaylanmış olan ASA (AstroArt Astroloji Okulu)’dan 3 yılın üzerinde eğitim aldı. Ustalaşma Projesini başarıyla tamamlayarak ustalık belgesi, diploma sınavını başarıyla geçerek ASA Astroloji diploması almaya hak kazandı. Uzmanlaşma eğitimlerine katılarak Seçim Astrolojisi, Horary ve Astro Psikoloji alanlarında uzmanlıklarını tamamladı. Kendini bilmek için başladığı yolda, edindiği bütün bilgileri harmanlayarak insanlara faydalı olabilmek için kendi tasarladığı özel eğitim programında sunuyor. 

ASA Astroloji Ustalık belgesi 2011 / 2013 (2 yıl)
Uzmanlaşma  /  ASA / Horary Astroloji Eğitimi 2013
Uzmanlaşma  /  ASA / Seçim Astrolojisi Eğitimi 2013
Uzmanlaşma  /  ASA / Astro Psikoloji Eğitimi 2014  
ASA Astroloji Diploması 2016
KDDE / Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı Eğitmenlik Programı 2014 / 2015 (1 yıl)
NLP / Licensed Master Practitioner of Neuro-Lingustic Programming (Nöro Lingustik Programlama)
NLP / Licensed Practitioner of Neuro-Lingustic Programming  (Nöro Lingustik Programlama)
EFT / Emotional Freedom Techniques (Duygusal Arınma Tekniği)
Norbekov Sistemi Seviye 1 / 2 / 3 
Reconnective Healing Seviye 1 / 2 (Tekrar Bağlantı Şifası)
Reiki Seviye 1 / 2
Ay'ın Işığıyla Yürümek

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT