Çekim Yasası 101

Tarihler: 25 Kasım 2018 Pazar ~ 25 Kasım 2018 Pazar 25 Kasım 2018 14:00

Yer: Zorlu PSM - Atölye

Ücret: - 150.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Zorlu Center İstanbul

Telefon: 0850 222 67 76

Web: http://www.zorlucenterpsm.com

E Posta: info@zorlucenterpsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 25, 2018 ~ Kas 25, 2018
İrem Tunçman eğitmenliğinde gerçekleşecek Çekim Yasası 101 etkinliğinde siz de yerinizi alın.

Eğitmen
: İrem Tunçman

“Evrenin sırlarına vakıf olmak istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşim yasalarına uygun olarak düşünmeniz gerekir” Nikola Tesla

Belki evrenin gizemlerine vakıf olmamız için biraz daha beklememiz gerekebilir, ama hayatınızı yöneten, yaratan enerjileri, frekansları tanımak ve kullanmak için daha fazla beklemenize gerek yok, şimdi tam zamanı!

Sadece 17 saniye, isteğinizin frekansı ile kendi frekansınızı eşleştirerek yaratım aşamasına geçmeniz için gereken süredir….  

“Herşey enerjiden oluşur ve bunun hiçbir istinası yoktur, istediğiniz realitenin frekansı ile kendi frekansını eşleştirebildiğinizde, o realitenin tezahür etmesinden başka bir sonuç elde etmeniz imkansızdır. Bu felsefe değil, bilimdir” Albert Einstein

Tüm evreniniz, bugüne dek yazmış olduğunuz hayat öykünüz, gerçekleşen ve gerçekleşmeyen tüm hayalleriniz, sağlığınız, maddi durumunuz, aşk hayatınız, ilişkileriniz, benliğiniz, baskın enerjinizin, frekansınızın bir yansımasıdır, ve bunun hiçbir istinası yoktur.

Şans değil, kader değil, genetik talihsizlik değil...hepsi farkında dahi olmadığınız baskın frekanslarınızın hayatınızda bir kişi, durum ve olay olarak ortaya çıkmasından ibaret.

Unutmayın siz okyanusta bir damla değil, bir damlanın içindeki okyanussunuz ve o okyanusun tüm bilgeliği ve yeteneği hücrelerinizde kayıtlı. 

Hayatınızı yönetmek ve imkansız gibi görünen tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için gereken yaratıcı güç sizin içinizde, sadece onu kullanmayı bilmiyorsunuz.

Çekim Yasası 101 eğitimimizde, öz frekans, enerji ve titreşimlerinizi isteklerinize ve hedeflerinize yönlendirmek ve gerçekleştirmek için kullanılması gereken metotları formül olarak öğrenecek ve pratik uygulamalarla bu formülleri içselleştirecek ve günlük hayatımıza entegre edeceğiz.

Şifa, aşk, bolluk, mutluluk, huzur...

Dile benden ne dilersen,

Beraber gerçekleştirelim...Hayatınızı ve hayallerinizi birlikte yeniden inşa etmeye ne dersiniz?

Hayat ve gelecek sizin için kocaman bir belirsizlik mi? Hayat ve gelecek sizin için bir kaygı sebebi mi? 

Peki ya hayalleriniz? 

İrem Tunçman
Koç Özel Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tamamladı ve 10 sene boyunca çok uluslu hukuk büroları ve şirketlerde hukuk müşaviri olarak çalıştı. Geleneksel hukuk kariyerine, temeli uzakdoğu felsefelerine dayalı terapötik bir sistem olan, uyuşmazlıkların temel psikoloji değerleri çerçevesinde çözülmesini sağlayan Arabulucuk’ta uzmanlaşmak için son verdi. Ülkemizde sadece hukukçular tarafından gerçekleştirilebilen Arabuluculuk eğitimini başarı ile tamamlayan Tunçmen bu hizmeti kişisel gelişim alanındaki bilgileriyle sentezliyor. İrem Tunçmen 14 yaşında başlayan kişisel gelişime ilgisi ile Reiki Master’lığı, çekim yasası, kuantum fiziği, aile dizimi, EFT, NLP, rezonans kanunu, bilinçaltı temizliği, yaşam/ilişki/kariyer koçluğu alanlarında eğitimler aldı. Hedefi ruhsal uygulamaları, dünyevi bir seviyede kullanılabilir, somut ve pratik bir hale dökmek olan Tunçman, öğrendiği tüm metotları şahsi deneyimleri çerçevesinde modernize ederek, verdiği bireysel seanslarda bilimsel dayanakları ile birlikte aktarmaya özen göstermektedir.

13 Kasım Salı 20.00 – 22.30
25 Kasım Pazar 14.00 – 16.30

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT