Çıplak Ayaklar’la Dans

Çıplak Ayaklar’la Dans

Tarihler: 11 Aralık 2019 Çarşamba ~ 29 Ocak 2020 Çarşamba 19:00 - 21:00

Yer: Arter

Adres: Irmak Caddesi No: 13 Dolapdere Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 243 37 67

Faks: 0212 292 07 90

Web: http://www.arter.org.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 11, 2019 ~ Oca 29, 2020

Arter Öğrenme Programı’nın farklı içerik ve yaklaşımlar etrafında kurguladığı uzun soluklu süreçlerden biri olan Hareket Atölyeleri, “Çıplak Ayaklar’la Dans” başlıklı çalışma ile devam ediyor. Atölye yürütücülüğünü Duygu Güngör, Aslı Öztürk, Mihran Tomasyan, Büşra Firidin ve Melih Kıraç’ın üstlendiği “Çıplak Ayaklar’la Dans”, 18 Aralık’ta başlayıp 8 hafta boyunca her Çarşamba 19:00-21:00 saatleri arasında Sevgi Gönül Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Her biri 8 hafta süren Hareket Atölyeleri, katılımcıların bedenle çalışmaya dair farklı yöntemleri deneyimleyerek hareket alanlarını genişletebileceği süreçler sunuyor.

Hareket Atölyeleri kapsamında düzenlenen “Çıplak Ayaklar’la Dans” başlıklı çalışma, 18 Aralık Çarşamba akşamı Arter’de başlayacak. Atölye yürütücülüğünü Duygu Güngör, Aslı Öztürk, Mihran Tomasyan, Büşra Firidin ve Melih Kıraç’ın üstlendiği çalışma, 8 hafta boyunca her Çarşamba 19:00-21:00 saatleri arasında Sevgi Gönül Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Çıplak Ayaklar Kumpanyası, 2003’ten bu yana bir dans kumpanyası olarak gösteri sanatları alanındaki üretiminin yanında, düzenli olarak atölyeler düzenliyor ve hareketin gündelik hayatın bir parçası olması üzerine paylaşımda bulunuyor. Kumpanya dansçılarının kendi pratiklerini paylaşacağı atölye, çağdaş dans teknikleri, zihin-beden farkındalığı, doğaçlama ve kompozisyon gibi çalışmalara odaklanacak. Katılımcıların hareketle daha yakın bir ilişki kuracağı süreç, herkesin dahil olabileceği bir oyun alanı kuracak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT