Çocuk Atölyesi İle Sanat

Tarihler: 30 Ocak 2018 Salı ~ 30 Ocak 2018 Salı 30 Ocak 2018 14:30

Yer: Zorlu PSM - Atölye

Ücret: 1. Kategori - 80.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 30, 2018 ~ Oca 30, 2018
Çocuk Atölyesi İle Sanat Ve Sayılarla Oyun: Kendi Yaşam Alanımı Tasarlıyorum atölyesi Zorlu PSM - Atölye'de gerçekleşecek.

Sanat Atölyeleri – Çocuk Atölyesi

Ocak ayından itibaren düzenlenecek yaratıcı atölye çalışmaları ile Çocuk Atölyesi ve Zorlu PSM, çocukların büyükler tarafından tanımlanmaya ihtiyaç duymayan, özgürce kendilerini anlatabilecek bireyler oldukları, büyüklerin kocaman dünyasında kendilerine yer açabilecekleri, hiç tanımadıkları insanlara seslerini sanat yoluyla duyurabilecekleri gerçeğini çocuklara yaşatırken bir taraftan da deneyimlemeyi hedefliyor.

Kendi Yaşam Alanımı Tasarlıyorum

Geleceğin Mimar & Dekoratörleri Atölyesi
Atölye İçeriği: Bu atölye, yaşadığımız yüzyılda görsellik anlamında zenginleşen çocukların, hayal güçlerini yaşamlarına da taşımayı amaçlıyor. Yaratıcı çocuklar için “Kendi Yaşam Alanını Tasarla” atölyesi yepyeni bir çalışması. Atölye sırasında çocuklar kolaj, kombinasyon, renk ve form becerilerini kullanarak, hayallerindeki kullanışlı ve daha da önemlisi  eğlenceli yaşam alanlarını tasarlayacaklar.

Eğitmen
Eğitmen: Mimar, Moda Tasarımcısı, Eğitmen Aslı Çiftçi
Yaş Grubu : 4-8 Yaş 
Atölye Süresi: 1- 1,5 saat
Grup Sayısı: 9 –15 kişi

Aslı Çiftçi Hakkında:
Aslı Çiftçi, 1986 İstanbul doğumlu. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, 2011 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden proje ve bölüm birincisi olarak mezun oldu. Eğitim hayatına Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Resim Bölümü’nde Yüksek Lisans öğrencisi olarak devam ediyor. Yaklaşık 15 yıldır geçmişte aldığı eğitim ve tecrübelerine istinaden, yeteneklerini kullanıp geliştirdiği, sanat, tasarım, iç mimari dekorasyon ve görsel sanatlar alanlarında çalışmalar yapmaya, çocuklar için atölyeler  ve workshop’lar düzenlemeye devam ediyor.

Çocuk Atölyesi Hakkında:
Cihangir’de çocuklara özel tasarlanmış atölyesinde 2014 yılından beri 4-16 yaş grubundaki çocuklara resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin sanatçı eğitmenler önderliğinde yaratıcı atölye çalışmaları düzenlemektedir. Çocuk Atölyesi’nin temel amacı; çocuklara sanatın getirdiği duyarlılık ve kendini ifade etme özgürlüğü fırsatını sunmak, çocukların küçük yaşta sanat sevgisi kazanması ve sanatsever bireyler olmasına katkı sağlamaktır.

- Etkinlik Zorlu PSM Atölye 3 mekanında gerçekleşecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT