Çocuklarla Bilim ve Sanat Atölyeler

Tarihler: 05 Mart 2016 Cumartesi ~ 05 Mart 2016 Cumartesi 05 Mart 2016 11:00

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Stüdyo

Ücret: 1. Kategori - 30.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Zorlu Center Beşiktaş İstanbul

Web: http://www.zorlucenterpsm.com

E Posta: info@zorlucenterpsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 5, 2016 ~ Mar 5, 2016
DENEY ATÖLYESİ

Eğitmen
: M. Bahadır Taşgın 

Atölye kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerde gösteri deneyleri yer almaktadır. Eğitmenin aktif olarak deneyleri uyguladığı, deneyimleyenlerin de soru ve cevap şeklinde katıldığı bir atölyedir. Eğitmen sorduğu sorularla deneyi deneyimleyenlere sorduğu sorularla ilgili bilimsel fenomeni keşfettirir. Fizik ve kimya bilimlerine ait deneyler ağırlıktadır. Etkinlik bir ders havasından ziyade görsel zenginliği olan, çocukların öğrendiğinin farkında olmayarak öğrendikleri bir atmosferde gerçekleşmektedir. Atölyenin akademik danışmanı Arş. Gör. Deney Ercan Tatlı olup bilimsel metodu anlama, deneyimleme, bilimsel süreç becerilerinin kazandırılması (gözlem yapma, sorgulama, hipotez kurma ve test etme, deney yapma vs) ve çocukların bilime olan ilgisinin arttırılması, teşvik edilmesi hedeflenmektedir.

- Bu etkinlik tek günlük ya da dört atölye programını içeren aylık paket olarak satın alınabilmektedir.- Alınan paket sadece 27 Şubat, 5, 12, 19 Mart tarihlerinde geçerlidir.- Paket satışı sadece Zorlu PSM gişelerinde yapılmaktadır.- Atölye süreleri maksimum 1,5 saattir.- 6-11 yaş arası katılımcılar için uygundur.- Deney Atölyesi haricindeki etkinliklere veli katılımı olmayacaktır.- Deney atölyesine bilet alınması koşuşuyla veli katılımı mümkündür.- Atölye çalışmasının yapılabilmesi için etkinlik tarihinden  2 gün önce minimum 10 katılımcı olması gereklidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT