Derdinizi Anlatmaya Başlamadan Önce

Tarihler: 15 Nisan 2021 Perşembe ~ 15 Nisan 2021 Perşembe 15 Nisan 2021 20:00

Yer: Online Etkinlikler

Ücret: Online Atölye - 80.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Çeşitli Mekanlar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 15, 2021 ~ Nis 15, 2021
Hakan Altıner ile Derdinizi Anlatmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 50 Şey etkinliği sizlerle...

İnsan sosyal bir varlıktır. Bir toplum içinde; hem günlük yaşantısı, hem kariyeri, hem ilişkileri adına “yalnızlığı” seçmesi mümkün değildir. Dolayısıyla, sürekli iletişimde olmak ve bu iletişimlerini sağlıklı ve bilinçli sürdürmek zorundadır.

İnsanlar arası iletişimin tek yöntemi ise “konuşma” dır, ama sadece ağızdan çıkan kelimeler silsilesi değil. Başta beynimiz olmak üzere /ses organlarımızın/yüzümüzün/ ellerimizin / kollarımızın; kısacası adına “vücut” dediğimiz hayattaki tek ve en kıymetli enstrümanımızın doğru kullanılmasını gerektiren bir “büyükoperasyon”.

Sadece uykumuz dışında; her an, her şekilde, her ortamda yaptığımız bu“operasyon”, doğru ve eğitilmiş bir farkındalık içinde yapılmadığı takdirde, “geri tepen bir silah” kadar da güçlü ve acımasız olabilir.

Onun için de bilinçli/eğitimli/denetimli bir “ Topluluk Önünde Konuşma” gerçek bir “sanat”tır. 


“Drama Yoluyla Topluluk Önünde Etkileyici ve İletişim” Semineri;benzerlerinden farklı olarak, hem teorik hem pratik eğitimi, tiyatro sanatı yoluylavermektedir.

Ses/ Nefes Kullanımı / Heyecanın kontrolü / Hedefe yönelik konu seçimi / Duygukontrolü ve aktarımı / Beden dili kullanımı ; bu konuda “Bilmeniz Gereken 50 Şey”in temel başlıkları..

- Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.- Belirtilen atölye başlangıç saatinden 10 dakika öncesinde giriş yapılması gerekmektedir.- Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Katılıma dair bilgiler biletiniz üzerinde ve komfirmasyon ekranında yer alacaktır. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix'in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.- Kullanacağınız katılım bilgileriniz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.- Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve katılıma dair bilgiler aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.- Eğitim Zoom uygulaması üzerinden 2 saat sürmektedir. ( 50 dakika atölye + 10 dk. ihtiyaç molası + 50 dk atölye + 10 dk. soru-cevap zamanı)- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix'in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT