Derin İlişki

Tarihler: 13 Şubat 2018 Salı ~ 13 Şubat 2018 Salı 13 Şubat 2018 20:00

Yer: Zorlu PSM - Atölye

Ücret: 1. Kategori - 200.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 13, 2018 ~ Şub 13, 2018
Derin İlişki: İlişki Seviyeleri workshop'u Zorlu PSM - Atölye'de!

Derin İlişki:
İlişki Seviyeleri

Atölye, Zorlu PSM ve Human Art iş birliğiyle gerçekleşmektedir. 

Eğitmen: Didem Çivici
İlişkiler güzel hislerin ve olumlu düşüncelerin yoğunluğunda başlar. İlişkinin günlük hayatın bir par-çası olmaya başlaması, yakınlaşmanın artması ile uyuşmazlıkların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bunun getirdiği üzüntü, incinme, kızgınlık, kıskançlık, öfke gibi hisler ilişkiyi yorar.

Böyle olunca bazı ilişkiler daha başlamadan biter. Bazı ilişkiler iki kişinin yalnızlığında sürer. Derin ilişkide ise bu olumsuz hisler çiftin kendilerini tanıması, kendi bireysel dönüşümlerini gerçekleştirmesi için araç olarak kullanılır. Derin ilişkide uzun soluklu, ideal, mutlu bir ilişki birlikte inşa edilir. 

Derin İlişki atölyeleri derin ilişkinin dinamiklerini araştırmak için tasarlanmıştır. 

Atölye süresi: 2 saat 30 dakika 

*Çalışma, pratikler ve grup egzersizleri içermektedir. 

İlişki Seviyeleri
İkili ilişkilerin seviyeleri ve bu seviyelerin bize getirdiği zorlukları tartışacağımız bu modülde daha derin bağlantı kurmanın yollarıyla birlikte özgürleşmenin ve aynı zamanda da sevgiyle bağ kurmanın yollarını araştıracağız.

Araştıracağımız ilişki seviyeleri:
1: Geleneksel İlişki
2: Eşitliğe Merhaba
3: Armağanlar Sunmak 

Didem Çivici kimdir?
2005 senesinden itibaren Tantra alanında eğitimler alan Çivici, Sufizm ve Taoizm konularında der-inleşmiştir. Dr. George John Georgiou’nun Kandida Protokolü’nü “Anti-Kandida Protokolü”ne dö-nüştürdü ve 2014-2016 yılları arasında kadınlara kandida alanında seminerler verdi. 

2014’ün Şubat ayında Ohad Ezrahi ve Dawn Cherie Ezrahi’nin İstanbul’da yaptıkları çalışma sayesinde ISTA (International School of Temple Arts) ile tanıştı ve yurtdışında eğitimlerine katıldı. ISTA komünitesi eğitmenlerinden Bruce Lyon ve Baba Dez’in İstanbul’da seminerlerini ve Shachar Caspi’nin Art of Love eğitimini organize etti. Bu esnada Sachie Tsuyuki’den aldığı eğitim ile Qi Gong ve Tai Chi ile tanıştı. 2014-2015 kışında Devrim Akkaya ile Yin Yoga Eğitmen Eğitimi, 2015-2016 yıllarında ise Yelina Tayfur ve Azu Rezzan ile Temel Yoga Eğitmen Eğitimini tamamladı. 2015’in Ağustos ayında Monika Nataraj’ın “Mystical Dance” inzivasına katıldı. 2016 yılında “Şiddetsiz İletişim” yıllık eğiti-mini tamamladı ve bu alanda çalışmalarına ve eğitimlerine, bununla birlikte de Madrid Bircham Üniversitesi’nde “Beslenme ve Diyet Terapisi” yüksek lisansına devam etmekte ve profesyonel olarak David Deida’nın kitaplarını çevirmektedir.

- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı katılımcılar etkinliğe alınmamaktadır.- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.- Zorlu Performans Sanatları Merkezi, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT