Ebru Güresin ile Öz Müzakere

Tarihler: 14 Şubat 2018 Çarşamba ~ 14 Şubat 2018 Çarşamba 14 Şubat 2018 13:00

Yer: Joint Idea Kanyon

Ücret: Tam - 400.00 TL Öğrenci - 100.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 14, 2018 ~ Şub 14, 2018
"Ebru Güresin ile Öz Müzakere" etkinliği 14 Şubat'ta Joint Idea Kanyon'da!

Günlük hayatımızın her alanında, farkında olarak ya da olmayarak ne çok müzakere ortamları içinde bulunduğumuzu aklınızdan geçirin. Kimi bizleri arzuladığımız hedeflere taşıyor, kimi ise eli boş döndüğümüz hatta hayal kırıklığı yaşadığımız sonuçlar doğuruyor. Nihai amacımızın memnun olmak ve memnun etmek olduğu düşünüldüğünde cevaplanması gereken dört önemli soru ortaya çıkıyor; ben kimin, ben neyi müzakere ediyorum ve ben kiminle ne için müzakere ediyorum ?

Bu soruların cevaplarını “ bilinçli çözümle süreci ” belirliyor. Başarılı müzakerelerin kilit noktası olan çözümleme, önce kişinin kendisini çözümlemesi daha sonra karşısındaki birey veya bireyleri analiz etmesi ile anlamlı hale geliyor.

Özel hayatımızda, şirket içi ortamlarda ve müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz müzakerelerde hangi “ öz gücümüzün” bizi yönlendireceğini bilmek belki de mucizevi sonuçlar doğruyor. Sevecen tarafımızı hayalci aklımızla harmanlamamız gerekebiliyor ya da düşünsel  becerilerimizi öne çıkartıp savaşçı yanımızdan destek almamız gerekebiliyor. Sürecin başarısını, farklılıkları yönetebilme becerisi belirliyor. Aslında sahip olduğumuz ancak öğrenilmişlikler ile durağan hale getirdiğimiz becerilerimiz, kendimizle çalıştığımız noktada gelişebiliyor, doğru eylemler doğru yerlerde bilinçli kullanıldığında  başarı ve mutluluk çok daha yakınlarımıza gelebiliyor.

Kendimizi çözümlediğimiz noktada, diğerlerini anlamak da sistemli bir çaba ile daha kolay hale geliyor. Karşımızdaki bireyin kişiliği, beklentileri, deneyimleri, bilgi düzeyi, yetki sınırları ve tatmin seviyesi gibi belirleyici unsurları anlamak müzakere eden kişinin asıl güç alanını oluşturuyor.

Tüm müzakere süreçlerinde kendimizi ve diğerlerini çözümleme ve elde edilen çıkarımlara göre süreç yönteme yaklaşımlarının paylaşılacağı  bu workshop, özellikle kurumsal hayatta daha da başarılı olma arzusu içinde olan yöneticileri davet ediyor. Bireysel analizler, geri bildirimler ve “ Buz Dağı” oyunu workshopa keyif ve neşe katıyor.

Bu workshopta sizi bekleyenler :

  • Kendi iç iletişim modellerimi tanımak – İçsel ayna düşünce modeli
  • İç müzakere yaklaşımında ruhsal işleyişi anlamak
  • Kendinin farkında olmak
  • İdrak ve realite kavramlarının kararlar üzerindeki etkisini kavramak
  • Farklı realite ortamlarında durumsal davranış modeli geliştirebilmek
  • İdrak seviyesi gelişimi üzerine yöntem ve yaklaşımlar
  • İç müzakere yaklaşımında davranışsal işleyişi anlamak
  • Beynin karar alma süreçlerini anlamak
  • Karar alma ve uygulama süreçlerinde içsel büyük dörtlüyü anlamak ve yönetmek

 

- Etkinlik minimum 10 kişi ile gerçekleştirilecektir.- Joint Idea Kanyon’a sinema katından asansörle "R" katına çıkarak ulaşabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT