Esra Sert ile Kurtlarla Koşmaya

Tarihler: 13 Şubat 2019 Çarşamba ~ 13 Şubat 2019 Çarşamba 13 Şubat 2019 19:30

Yer: Joint İdea Arnavutköy

Ücret: - 150.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 13, 2019 ~ Şub 13, 2019
Dünyada kadınların kutsal kitabı haline gelen Kurtlarla Koşan Kadınlar’ı, yazarı Estes’in kendisi ile çalışan Esra Sert’ten dinleyeceğiz. Estes’in inzivalarında yaptırdığı çok sayıda pratikten bir grup çalışması olarak uygulayacak ve kitapta yer almayan öğretilerine yer verilecek.

Kurtlarla Koşan Kadınlar, son 26 yıldır dünyada kadınlara kadın olmanın el kitabı olarak hizmet ediyor. Kadınlara özünde oldukları “şeyi” vahşi benliklerini hatırlatarak; yaratan, üreten, besleyen, beslenen yaşamı bilgece yaşayan doğal hallerine dönmeleri için yardım ediyor.

Çalışmada kitabın yazarı Jungcu Analist Estes’in Colorado’da spiritüel bir merkezde gerçekleştirdiği inzivayı konuşacağız. Esra bizlere, Estes’in kendisini, yaşamını, öğütlerini ve verdiği mesajları  aktaracak.

Estes’in inzivalarında yaptırdığı  pratiklerden biri grup çalışması olarak uygulanacak.  Buluşmayı kitabı okumak isteyip yol almakta zorlananlara Esra’nın tavsiyeleri ile bitireceğiz. Bu bölüm kitabı okumuş olanların kişisel deneyim ve katkılarına da açık olacak.    

Bu çalışma Estes yöntemleri ile gerçekleştirilecek üç çalışma dizisinin ilkidir. Diğer iki çalışma için ön koşul değildir,  iyi bir temel oluşturur. (Kafamızdaki yalanlar, gerçek beni bulmak ve Yaratıcılık)

Defalarca okuyup hayatına deniz feneri yapanlar, alıp bir türlü okumayanlar, çok duyup efsanenin aslı var mı diye merak edenler, hepinizi bekliyoruz.

Esra Sert Hakkında
"Sinir sistemi üzerine üç senelik bir eğitim olan Organic Intelligence eğitimi yaşamımı kökünden etkiledi. Mindfulness, sinir sistemi regülasyonu ve esnek dayanıklılık alanlarında gruplarla ve bireylerle çalışıyorum. Travma entegrasyonu ve yaratıcılık  konularında Kurtlarla Koşan Kadınlar Kitabı’nın yazarı Clarisa Pinkola Estes’in kendisi ile yaptığım çalışmalar ışığında gruplara kolaylaştırcı rolüyle destek veriyorum.

İstanbul Üniversitesi’nde Gazetecilik okudum ve Londra Üniversitesi ‘nde İngiliz Devleti’nin Chevening Bursu ile antropoloji masterı (MA) yaptım.  On altı yıllık televizyon haberciliği kariyerimin büyük bir kımını NTV’de geçirdim. 

Yirmi iki yıldır yoga ve meditasyon yapıyorum. Yoga ve meditasyon hocalığına eğitmen eğitimi vererek devam ediyorum."

- Yeterli katılım sayısına ulaşılamaması durumunda, organizatör firma etkinliği iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.- Etkinlik ile ilgili her türlü değişikliğin tarafınıza bildirilmesi için, bilet alımı yaptıktan sonra info@jointidea.com ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT