Fransızca Oyun Atölyesi

Tarihler: 03 Temmuz 2018 Salı ~ 03 Temmuz 2018 Salı 03 Temmuz 2018 13:00

Yer: Açık Diyalog İstanbul

Ücret: 4 Haftalık Paket Fiyatı - 425.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 3, 2018 ~ Tem 3, 2018
Çocuklar için Fransızca Oyun Atölyesi, 3 – 24 Temmuz tarihleri arasında Açık Diyalog İstanbul’da gerçekleşecektir.

Açık Diyalog İstanbul’da temmuz ayında 6-8 yaş grubu ile Fransızca oyun atölyesi başlıyor. Çocukların yaşları ve eğitim seviyeleri göz önünde bulundurularak kurgulanan bu atölyeler Billur Tansel tarafından yürütülecek. Çeşitli oyunlar oynanarak, hikayeler dinleyerek, sanat çalışmaları yapılarak sürdürülecek bu oyun atölyeleri çocukların okulda öğrendikleri başlangıç seviyesindeki Fransızcayı keyif alarak daha iyi benimsemelerini, kendilerini ifade edebilmeyi, yeni kelimeler, cümleler kullanmayı öğrenmelerini hedeflemektedir.

BİLLUR TANSEL HAKKINDA
Billur Tansel Çağdaş Sanat konusunda uzman bir eğitmen, bağımsız küratör ve yazardır. İstanbul’daki Pierre Loti Fransız Lisesini bitirdikten sonra ekonomi ve felsefe bölümlerinde çift ana dal eğitimi gördüğü Virginia A.B.D.’deki Mary Washington Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Sonra da Sorbonne ve Dauphine Üniversitelerinin ortak MBA yüksek lisansını tamamlamıştır. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde araştırma görevlisi olarak kariyerine başlamıştır.

Burada ikinci yüksek lisans derecesini görsel iletişim tasarımı alanında “Dijital Sanatta Yeni Estetik Kavramına Kıyas ile Plastik Sanatlarda Geleneksel Esteti Kavramının Etüd ve Analizi” başlıklı teziyle almıştır. 2008-2016 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sanat Felsefesi dersleri vermiştir. Tansel, 2008 yılından beri öğretim üyesi olarak görev yapmanın yanı sıra İstanbul’da Casa Dell’arte ve 44A gibi prestijli sanat galerilerinin direktörlüğü ve ayrıca Bodrum’daki Casa Dell’arte Art Hotel’in Sanat Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Türkiye’de ve yurtdışında birçok serginin küratörlüğünü yapmıştır. Makaleleri sanat dergilerinde ve kitaplarında yayınlanmaktadır.

2011-2014 yılları arasında Tansel İstanbul’daki Proje4L/ Elgiz Çağdaş Sanat Müzesinin Direktörü ve Küratörü olarak görev yapmıştır. Bu görevi sırasında Müze’de çocuklar ve yetişkinler için eğitim programlarını başlatmış ve yönetmiştir. Koleksiyonculuk, müze, galeri ve koleksiyon yönetimi hakkında seminerler vermektedir. 2015 senesi temmuz ayında 
Açık Diyalog İstanbul’u kurmuştur.

Kurallar: Yerimiz kısıtlı olduğu için kayıtların 3 Temmuz’a kadar yapılması gereklidir, yapılan başvuruların tarafımıza iletilmesi rica olunur.

- Etkinlik 3 – 24 Temmuz tarihleri arasında, 4 hafta boyunca 13:00-14:30 saatleri arasında gerçekleşecektir.- Yerimiz kısıtlı olduğu için kayıtların 3 Temmuz’a kadar yapılması gereklidir, yapılan başvuruların tarafımıza iletilmesi rica olunur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT