GalataPerform Görünürlük Projesi 6 / Ergene – Koro

Tarihler: 13 Eylül 2010 Pazartesi ~ 02 Ekim 2010 Cumartesi

Yer: Caravansarai

Ücret: Giriş Ücretsizdir

Adres: Bankalar Caddesi, Banka Sokak 3, Tan Han Karaköy Karaköy İstanbul

Telefon: 0212 243 99 91

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 13, 2010 ~ Eki 2, 2010

Bu sene İstanbul 2010 Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında yer alan ve her sene olduğu gibi GalataPerform’un düzenlediği Görünürlük Projesi altıncı senesine girdi. Proje altıncı senesinde atölyelerden oluşan bir program sunuyor. 5 değişik mekanda yer alan 7 atölye 2 Eylül- 2 Ekim arasında Eylül ayı boyunca devam edecek ve bu atölyelerin ürünleri 2 Ekim Görünürlük gününde oluşturulan bir harita ve program aracılığıyla seyirciyle buluşacak.

Projenin programında yer alan atölyeler şöyle: Ceren Ercan ve Mark Levitas’ın hazırladığı ‘Yeni Metin Yeni Tiyatro Oyun Yazarlığı Atölyesi’, Kuram Atölyesi’nin düzenlediği ‘Görünürlük Atölyesi’, Genco Gülan’la ‘MASKE Atölyesi’, Kainat Güzeli’yle ‘ERGENE-KORO’, Yeşim Özsoy Gülan ile ‘Tiyatro, Tarih ve Kişisel Tarih Atölye Çalışması’, Gonca Gümüşayak, Erdem Gündüz, Performance Planet ile ‘Gölgeli Masallar Dans ve Gölge Oyunu’ ve Barın Yurt’ta yaşayan yaşlılar ile yapılan atölyeler…

Ergene – Koro
Tür:
Performans
Düzenleyen:Kainat Güzeli
Katılımcılar: Herkese açık.
Atölye Mekanı: Caravansarai: Bankalar Caddesi, Banka Sokak 3, Tan Han 34420 Karaköy, İstanbul.
Atölye tarihleri: 13 Eylül Pazartesi 19:00; 14 Eylül Salı 19:00
Gösteri Tarihi: 2 Ekim Cumartesi, 19:00, Kuledibi Meydanı, Galata

Ergene-Koro atölyesine katılanlar, Kainat Güzeli’nin sevilen şarkılarından “Ergene Konmuştu” ve “Ayvayı Yedik Artık”ı öğrenip, 2 Ekim günü hep beraber Galata Meydan’ında seslendirecekler. Atölyeye katılmak için müzik eğitim aranmamaktadır. Atölye her yaştan katılımcılara açık olup ücretsizdir. İki atölye çalışma gününe de katılım zorunludur. İlgilenenler 5 Eylül tarihine kadar demiritir@gmail.com adresine e-posta ile bildirmeliler.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT