Gen Detoksu Kampı

Tarihler: 22 Ekim 2017 Pazar ~ 22 Ekim 2017 Pazar 22 Ekim 2017 09:00

Yer: Kemer Country Club

Ücret: - 710.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 22, 2017 ~ Eki 22, 2017
Türkiye’nin İlk Gen Detoksu Kampı: Fit Soul, Fit Mind, Kemer Country Club'ta sizlerle...

"Bildikleriniz değil, bilmedikleriniz sizi hasta eder. 
Peki, her şeyin nedenini bilseniz nasıl bir hayatınız olurdu?
Bu kamp, sizi bildiğinizi henüz bilmediğiniz yerlere götürecek; ana rahmi, doğum anınız ve 0-2 yaş aralığınız…
Annenizle hamileliğini, sizi nasıl dünyaya getirdiğini konuştunuz mu?
Ya da babanızla bu süreçte neler yaşandığını.
Hayatınızın ilk yolculuğu hakkında neler biliyorsunuz?

Bilinçli hareket etmediğiniz, olanlara müdahale edemediğiniz hatta konuşamadığınız bu 2 yıl içinde neleri kodladınız, var olma anınızdan DNA’larınıza geçen kayıtlarınız neler?

Türkiye’nin ilk Gen Detoksu Kampı’nda üç temel inşaat bozukluğu dediğimiz bu dönemlere gidip, rüyalarımız aracılığıyla bizimle konuşan bilinçaltımıza erişeceğiz. Evet, rüyalarımız bize bir şey anlatıyor. Onlar aracılığıyla yeryüzündeki deprem yerine, içimizdeki depremi anlayacağız.

Bu bilgiler sizi dönüştürmekle kalmayacak, sonraki nesillere tertemiz bir tohum sağlıyor olacaksınız.

Gelecek nesillere yaşam verecek kadın, erkek herkesin faydalanacağı bu kampta öncelik; katılımcının kendisi; İnsan. Çünkü bireysel iyileşme olmadan, toplumsal iyileşme mümkün değil. "

Süreç & Akış

09.00 – 10.15: Şebnem Deniz ile Doğal Nefes
Seni sınırlayan bir şey var. Uygulayacağımız Doğal Nefes Çalışması ile katılımcılar limitleyici nefes alışkanlıklarının hayatı nasıl etkilediğini keşfedecek. Nefes hakkında teorik bilgi ve bir tam nefes çalışmasını kapsayan seansın hedefi katılımcıların nefeslerini açarak taşıdıkları negatif yüklerden arınmalarını ve hafiflemelerini sağlamak.

10.30- 11.30: Nazmi Gür ile Zamanın İçinde Zamansız Sohbet
Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır. Tüm duyuları ve duyguları harekete geçiren nefes seansının ardından Nazmi Gür, sohbeti ile katılımcılara farkındalığın kapısını gösterecek.

11.30- 12.30: Sevda Bilgin ile Hamilelik Öncesi ve Sonrası Bebeğin Gelişimi 
Sağlıklı nesiller yetiştirmek üzere katılımcılar anne karnındaki canlının ay ay gelişimine tanıklık edecek.

12.30- 13.30: Seyran Akdaş ile Kuyruk Bilimi ve Temel İnşaat Bozuklukları
Alışılagelmiş eğitimlerin dışında bir vizyona sahip olan ve geleceğin bilimi olarak anılan “Kuyruk Bilimi” eğitimi ile“3 Temel İnşaat Bozukluğu” aktarılacak; Ana rahmi, doğum travması ve 0 -2 yaş aralığı.

Yunus Emre’nin dediği gibi; “Bir ‘Ben’ var bende, benden içeri” sözündeki iç benimizin sesinin ne dediğini anlayacağız.

14.30-15.30: Ahmet Akseki ile Rüyaların İyileştirici Gücü
Ve kuyruk bilimi ancak rüya diliyle anlaşılabilir. Peki, rüya gerçekte nedir? Sembol dili nedir? Kuyruk Bilimi ile hayatı bir depreme dönüştüren inşaat bozuklukları ve blokajların farkına varan katılımcılar, rüyalarının aslında ne anlattığını keşfedecek.

15.30- 16.30: Rüya Analizi
Bu seansta Rüya Analistleri tarafından yapılacak rüya analiziyle, katılımcılar alt beyinlerinin dilini anlayacak.

16.45- 18.00: Lajja Hoca ile Baksı Dansı ve Meditasyon
Son olarak bilgiye, değişime gösterilen direnç ve blokajlar 12 bin yıllık eski Türk ritüeli olan Baksı Dansı ile esnetilecek, içimizdeki dişi ve eril enerjiler dengelenecek.

Atların doğada kendilerini iyileştirmek için yaptıkları hareketlerden esinlenerek oluşan Baksı Dansı ile katılımcılar vücuttaki manevi enerjiyi çalışır hale getirecek, eklemlerle yapılan hareketlerle bedende oluşmuş blokajlarını çözebilecek.

Şimdi önemli olan tek bir şey var; artık “nedenini” bildiğimizde hayatımız nasıl olacak? Hepsinin cevabı Gen Detoksu Kampı’nda. 

UMAY Hakkında
Anka Kuşu misali kendinizi yeniden doğurmak ve olanı kabul ederek, yepyeni bir “Ben” yaratmak üzere yürüdüğünüz bu yolculukta, sizlere doğru bilginin asistanlığını yapmak için 2017 yılında kurulduk.

İnsanın gücünün farkındayız. Kendini, hayatını, bedenini seven kadınların doğurduğu çocukların ve mutlu hamileliklerin sonucunda dünyamızın nasıl iyileşeceğinin bilgisini paylaşmak istiyoruz. Umay’la Yaşam Döngüsü Eğitimleri’nin temelini oluşturan Bilim, Sanat ve Yaşam üçgeninde zihinsel, ruhsal ve bedensel öğretiler sunuyoruz. "

- Etkinlik Kemer Country Orman Evi alanında gerçekleşecektir.- Pdf bilet çıktılarınızı yanınızda  bulundurmanız gerekmektedir.- Etkinlik alanına rahat kıyafetlerle gelmenizi ve yanınızda yedek kıyafet getirmenizi öneririz.- Bir rüyanızı kağıda not edip, etkinlik günü yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT