Gıda Sektöründe İnovasyonla

Tarihler: 24 Aralık 2018 Pazartesi ~ 24 Aralık 2018 Pazartesi 24 Aralık 2018 10:30

Yer: Joint Idea Kanyon

Ücret: - Tam 200.00 TL, Öğrenci 50.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 24, 2018 ~ Ara 24, 2018
Gıda Sektöründe İnovasyonla Fark Yaratmak" etkinliği Joint Idea Kanyon'da gerçekleşecek.

"İnovasyon dendiğinde akla ilk gelen teknolojiye dayalı yeni ürünler geliştiren şirketler oluyor. Dolayısıyla, her yerde onlarla ilgili örnekleri görüyor ve dinliyoruz. "Apple ve Amazon nasıl farklılaştı? Kodak ve Nokia neden değişimi yakalayamadı? Netflix nasıl film endüstrisinin, Spotify ise müzik endüstrisinin tarihini yeniden yazdı"? Evet, hepsi birbirinden başarılı ve çığır açan teknolojilere dayalı büyüme gerçekleştiren şirketler…

Gelin bu kez inovasyona başka bir açıdan, insan hayatının en temel ihtiyaçlarından biri olan Gıda Sektörü üzerinden bakalım. Her gün, gerek sağlığımıza özen göstermek, gerek karın tokluğu, gerekse keyif için yemeye, tüketmeye devam ediyoruz. Zamanla etrafımızdaki ürünlerden sıkılıyor ve yenilerini talep edebiliyoruz. Sesimizi duyan, bize cevap verebilen şirketlerin sayısı hem yurt içinde hem de yurt dışında giderek artıyor. Gıda sektöründeki bu şirketler nasıl daha inovatif olmayı başarıyorlar?

Joint Idea’da, Gıda sektöründen örneklerleyeni bir keşfe çıkıyoruz… 

Kurumsal şirket çalışanları, kendi işini kuracak kişiler, farklılaşmak, sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için ihtiyaç olan farklı bakış açısını elde etmek isteyenler… Birlikte, yeni bir fikre doğru yol alırken, nerelere bakmamız gerektiğini bu keşifte bulacağız.

Eğitim sonunda gıda sektörü üzerinden bilgi edinilmiş olacak konular:
* Dünyayı Değiştirenler
* Farklı Düşünmek
* Paternlerin Hayatımızdaki Yeri
* İnovasyon Nedir?
* Yeni Fikir Kanalları nelerdir?

Bu Eğitime kimler Katılmalı?
- Kurumsal şirketlerde yeni ürün geliştirme ve pazarlama konularında çalışanlar (FMCG, ya da diğer)
- Kendi işini açmayı planlayanlar - Fark yaratmak için farklı bakmayı öğrenmek isteyenler

Derya Dönmezler Atacan Hakkında
Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü 1997 yılında bitirdikten sonra, Toronto Ryerson Üniversitesinde Pazarlama okudu. 20 yıllık kariyer yolculuğunda Saray, Haribo, Nutella, Eti kek ve Krakerleri, Ülker Kremini, Yupo, İçim ve Alpella gibi şekerleme pazarının önde gelen markalarını yönetti.

Marka yönetimi, tüketici araştırmaları, tüketici davranışları, reklam, media planlama gibi alanlarda derin bir tecrübe edindikten sonra, üretim ve Ar-Ge eğitimleri de alarak YıldızHolding Çikolata iş biriminde yeni ürün projelerinin koordinasyon görevini üstlendi, Bu görevle birlikte, Yıldız Holding Bünyesindeki tüm kategorilerde yeni ürünler için hazırlanan “Aşamalı Geçit” (Stage&Gate) sürecinin hayata geçirilmesine destek verdi. Şirketin yurtdışı satin alımları ile birlikte kurulan Global Synergy Departmanında Proje Direktörlüğü görevini üstlendi. Son olarak Saray Bisküvi’de Pazarlama Direktörlüğü görevini alan Derya Atacan Kurumsal hayattan 2016 yılında ayrılarak deneyimlerini eğitmen ve danışman olarak paylaşmaya devam etmektedir. İstanbul Genç Girişimciler Kuruluna (TOBB bünyesinde) bağlı olarak “Girişimciler Liselerde” projesinde çalışmaktadır. Stage-Co Masters eğitimcileri arasındadır. Özel eğitimlerin dışında, Bizbizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneğinde gönüllü eğitmen olarak çalışmakta, AKAGİM’de (Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi) İnovasyon eğitimleri düzenlemektedir.

- Yeterli katılım sayısına ulaşılamaması durumunda, organizatör firma etkinliği iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.- Etkinlik ile ilgili her türlü değişikliğin tarafınıza bildirilmesi için, bilet alımı yaptıktan sonra info@jointidea.com ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT