Halka Hitap Yöntemlerinin ABC’si

Etkinlik Atölye Kurs Halka Hitap Yöntemlerinin ABC’si

Tarihler: 16 Aralık 2018 Pazar ~ 16 Aralık 2018 Pazar 16 Aralık 2018 19:00

Yer: Joint Idea Kanyon

Ücret: - 500.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 16, 2018 ~ Ara 16, 2018
"Halka Hitap Yöntemlerinin ABC’si: TED Konuşmacısı Gibi Hitap Etmenin Yolları", Joint Idea Kanyon'da gerçekleşecek.

Çoğu kişi tarafından neredeyse “imkansız” olarak görüneni başaran, TEDx’i İsrail’e getiren ve dünya çapında birçok TEDx konuşmacısı yetiştiren Roi Shternin, hikayenizi ve mesajınızı en etkili ve ilgi çekici şekilde nasıl aktarmanız gerektiğini, kelimelerin dünyayı nasıl değiştirebileceğini anlatacak. 

Bu atölyede katılımcılar vermek istedikleri mesajı en iyi nasıl ve hangi yollarla aktarabileceklerini, var olan sunum yöntemlerini en iyi şekilde kullanmayı ve vücut dilinin hikaye anlatıcılığındaki önemini kavrayacak ve deneyimleyecek.

Roi Shternin Hakkında
Dünyaca ünlü konuşmacı, eğitimci ve İsrail TEDx hostu Roi Shternin 16-10 Aralık’ta İstanbul’da!

Yıllarca hastalıkla başa çıktıktan sonra Roi Shternin, POTS Sendromu adı verilen sağlık sorununu kendisi teşhis ederek tıbbi bir devrim başlattı. Roi bu sayede hem kendisinin hem de pek çok insanın hayatını kurtarmak adına sağlık sektörünü birçok yönden ele aldı, destekledi ve geliştirdi.

Kibbutzim College of Education’dan Sosyal-Eğitimsel Girişim İnkübatörü olarak mezun olan Roi Shternin, sağlık ve eğitim alanında oldukça öncü adımlar attı ve birçok insanı bu alanda gelişmeye teşvik etti. Öncelikle insanların, özellikle de işitme engelli insanların yardım çağrılarına kulak vererek Help + App’i kurdu. Aynı zamanda kendisi, "can kurtaran" olarak tanımlanan tıbbi cihaz girişimi prolep.si & iDefi’nin, "LaBriut!"un ("GoodHealth!") Ve Hearts programlarının da kurucularından. 

Kendi hastalığını teşhis ettikten sonra Roi tüm bu girişimlerle birlikte eğitimsel alanda da yenilikçi, harekete geçirici ve büyük adımlar atmaya devam etti. Toplum yararına düzenlediği ücretsiz eğitimlerle ve yaptığı mentörlüklerle Roi hem bireylere hem de toplumlara farkındalık kazandırarak birçok yaşamı güçlendiriyor ve büyülüyor. 

Roi Shternin kendi deneyimlerinden yola çıkarak birçok hayata dokunmayı kendine bir görev edindi, sağlık sektörünü ve bu alanda verilen hizmeti ulaşılabilir kıldı ve bu yolda tıbbi bir devrim gerçekleştirdi.

- Yeterli katılım sayısına ulaşılamaması durumunda, organizatör firma etkinliği iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.- Etkinlik ile ilgili her türlü değişikliğin tarafınıza bildirilmesi için, bilet alımı yaptıktan sonra info@jointidea.com  ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Film Gösterileri Fuar Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT