Hayatını İyileştirebilirsin

Tarihler: 20 Ocak 2018 Cumartesi ~ 20 Ocak 2018 Cumartesi 20 Ocak 2018 10:00

Yer: Taksim Nippon Hotel

Ücret: - 575.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 20, 2018 ~ Oca 20, 2018
Orjinalini Louise Hay’in tasarladığı dünyada milyonlara ulaşmış metod ile hayatınızda mucizevi değişikliklere hazır mısınız?

"O halde sizi bu yaşam değiştiren 2 tam günlük atölye çalışmasına davet ediyoruz. Orijinal adı ile Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Workshop'u katılımcılarına yeni bir hayata  açılan bir kapı sunar. Bu güçlü çalışmada katılımcılar kendilerini daha derinden tanımayı ve eski koşullanmalarından arınarak yeniye açılmayı deneyimlerler. Geçmişten gelen olumsuz deneyimler istediğiniz hayat ile sizin aranızda duran engellerin  önemli bir kısmıdır.   Geçmişin etkilerinden özgürleşmek ise kendi zenginliğinize potansiyelinize bir kapı açmaktır.  Heal Your Life ® workshop ta iyileşme fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutların  tümünde gerçekleşir. Katılımcılar iki gün boyunca hayatlarını güzelleştirme ve iyileştirmede  önemli bir sıçrama yaşadıkları gibi workshop sonrasında kullanabileceği uygulaması kolay ancak  etkisi güçlü metotları da öğrenirler."

Kimlere Uygundur?
Kişisel gelişim deneyimlemeye hazır ve açık  
Hayatlarında iyileştirme ve güzelleştirme hedefinde olan  
Yaşamda yeni bir yön arayışında olan  
Hayat amaçlarını gerçekleştirmek konusunda metot ve motivasyon ihtiyacında olan 
Eski yüklerini bırakarak yeni bir başlangıç yapmak isteyen tüm kişiler için uygun bir workshoptur.    

Metodoloji
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların  sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş,  sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene,  daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve  kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir.  30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde  yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.   

Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki  inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder ,bunlardan özgürleşir  ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar.  Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalık  paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur.   

Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır  kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslarası iş ve finans üzerine  yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora  eğitime devam etmektedir.2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de  ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır.Yetkili eğitmenlik  eğitimlerini ise Heal Your Life®ın dünyadaki master eğitmenlerinden Amerika’da almış olup,  guruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.

- 18 Yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.- Biletler 20-21 Ocak (2 Gün) tarihleri için geçerlidir.- Seminer 10:00 - 18:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT