Hayatınızı İyileştirin

Tarihler: 02 Nisan 2016 Cumartesi ~ 02 Nisan 2016 Cumartesi 02 Nisan 2016 09:30

Yer: Merakettiklerin

Ücret: 1. Kategori - 950.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 2, 2016 ~ Nis 2, 2016
"Hayatınızı İyileştirin", 2 Nisan'da Merakettiklerin mekanda sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

İLİŞKİLER
Dünyaca ünlü spiritüel lider Louise Hay'in felsefesinin temelleri üzerinde yapılandırılmış olan bu workshopta, çevremizi saran tüm ilişkileri mercek altına alıyoruz. Kendimiz ile ilişkimiz, ailemiz ile ilişkimiz, geçmişimiz ile ilişkimiz, geçmişten gelen ve bugünkü ilişkilerimizin temelini oluşturan kalıplarımız ile tanışıyoruz. Bizi bağlı tutan aşağı çeken, sınırlandıran kalıplarımızı ortaya çıkararak, düşünce gücümüzle bunları yönetmeyi ve hayatımızdaki ilişkilere yerleştirmeyi öğreniyoruz.

BOLLUK BEREKET
Dünyaca ünlü spiritüel lider Louise Hay'in felsefesinin temelleri üzerinde yapılandırılmış olan bu workshopta, kendi bolluk ve bereketimizi yaratmayı öğreniyoruz. Bizi bağlı tutan, aşağı çeken, sınırlandıran kalıplarımızı ortaya çıkararak, düşünce gücümüzle bunları yönetmeyi ve hayatımıza bereketi kabul etmeyi öğreniyoruz. Bolluk ile ilgili geçmişten gelen kalıplarım nedir? 
Bu kalıplar benim şu ana bereket ile olan ilişkimi nasıl yönetiyor? Bu kalıplarımı tanımak ve yönlendirmek bana ne katar?
Kalıplarımı nasıl yönlendiririm ve hayatıma en olumlu faydayı nasıl sağlarım?

Ş.Ceyda Tüfekçi
"Kendi kıymetini bilen, insanlara kendi kıymetlerini keşfetmeleri yolunda eşlik eden bir pusula olmak" hayat amacını böyle ifade ediyor Ceyda Tüfekçi. 1973 yılında doğan, Kadıköy anadolu lisesi, İstanbul üniversitesi İngilizce işletme fakültesi ve İstanbul üniversitesi işletme Finansmanı yüksek lisansının ardından , İMKB, çeşitli aracı kurumlar ve portföy şirketlerinde yöneticilik yapan Ceyda, 2007 yılında geçtiği Bankacılık sektörü macerasını 2013 yılında şube müdürü iken sonlandırdı. İş hayatı boyunca banka ve aracı kurumlarda liderlik, kişisel gelişim, ilişkiler eğitimleri verdi. STK'larda aldığı aktif görevleri halen sürdürmekte olup, topluma hizmet ilkesini benimsemiştir. 
Fayda yaratmak, dönüşüme aracı olmak, insanlara dokunmak misyonunun kendisini de büyüttüğünü ve geliştirdiğini keşfetmesi ile birlikte koçluk dünyasına adım attı. ICF akredite bir koçluk okulu olan CTI da Co-Active® koçluk ve sonra yine CTI da sertifikasyon sürecini tamamladı. 5 farklı modülden oluşan ICF (Uluslararası koçluk federasyonu) tarafından akredite edilmiş koçluk eğitimi CTI (The Coaches Training Institute) bünyesinde tamamladı. CTI sertifikasyon eğitimini tamamlayarak CPCC (Certified Proffessional Co Active Coach ) ünvanına sahip oldu . Hayatına; CTI akredite, profesyonel koç olarak devam etmekte, eğitmenlik, danışmanlık, mentörlük ve bireysel koçluk, ilişki koçluğu ve yönetici koçluğu yapmaktadır. 

2015 yılında dünyaca ünlü spiritüel lider ve tüm dünyada 50m satış rakamına ulaşan düşünce gücüyle tedavi kitabının yazarı Louise Hay’in felsefesini hayat tarzı olarak benimseyerek, bu felsefenin daha fazla insana ulaşabilmesi adına Louise Hay öğretisi üzerine kurulan "Heal Your Life Workshop Lideri" ve eğitmeni sertifikasını aldı ve Heal Your Life Workshoplarını hayata geçirdi. Koçluk becerileri ile harmanlanan Heal Your Life Workshopları ile insanların hayatını iyileştirme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

- Etkinlik günü biletinizi yanınızda bulundurunuz.- Satın alınan biletlerin iptal, iade veya değişikliği yapılmamaktadır.- Numarasız oturma düzeni vardır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT