Herkes İçin ve Konservatuara Hazırlananlar İçin Yaz Dönemi Tiyatro Kursları

Tarihler: 04 Haziran 2011 Cumartesi ~ 25 Eylül 2011 Pazar

Yer: Semaver Kumpanya

Ücret: 250.00 TL, 300.00 TL

Nereden Alınır: Semaver Kumpanya

Adres: Çevre Tiyatrosu - Kocamustafapaşa / İstanbul Adalar İstanbul

Telefon: 0212 585 59 35

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 4, 2011 ~ Eyl 25, 2011

Oyunculuğa ilgi duyuyor ve nereye başvuracağınızı bilmiyorsanız güvenle başvuracağınız adresiniz Semaver Kumpanya deriz. Herkes için tiyatro ve konservatuara hazırlık olmak üzere iki ayrı sınıf şeklinde yürütülecek olan kurslarımız Volkan M. Sarıöz trafından verilmektedir. Ekim`e kadar devam edecek olan yaz dönemi kurslarımızın amacı; oyunculuğa başlangıç adımlarına öncülük etmek ve sahne ile ilgili temel bilgileri aktarmaktır. Kayıtlarımız başlamıştır.

Semaver Kumpanya, 10 Ekim 2002 tarihinde Işıl Kasapoğlu’nun önderliğinde tiyatro dünyasına merhaba dedi. Şehrin merkezinde toplanan kültür-sanat etkinliklerini, Kocamustafapaşa’da, bir çok tiyatrocuya ev sahipliği yapan Çevre Tiyatrosu’na taşıyarak “Haliç’in Öte Yanında Tiyatro” projesini başlatmış oldu.

Semaver Kumpanya, açıldığı günden bugüne, sadece oyunlar sahnelemekle kalmayıp, tiyatroyu seven ve ilgilenen tiyatro severlere eğitim vermek için tiyatro kursları da düzenledi. Yaş grubuna göre ayırdığı kurslarda, çocuklar, gençler ve yaşlılar, Semaver Kumpanya oyuncularından oluşan bir eğitimci kadrosuyla çalıştı.

Oyunculuğun temelleri, tiyatro bilgisi ve bilincinin aktarıldığı bu kurslar halen devam etmektedir. Semaver Kumpanya oyuncuları, bu kursların dışında, açıldığı yıldan bu zamana konservatuar sınavlarına hazırlanan gençlere de destek oldu. Semaver Kumpanya, sınav öncesi sahnesini ve atölyelerini sınava hazırlanan gençlere açarak, birçok gencin konservatuara girmesine ön ayak oldu.

Volkan Sarıöz; pek çok tiyatroda yaptığı çalışmalarının ardından 2002 yılından bu yana Semaver Kumpanya’da çalışmaya devam etmektedir.

Konservatuara Hazırlık Sınıfı:
Cumartesi - Pazar 11:00- 16:00 Ücret: 250.00 TL

Herkes İçin Tiyatro Sınıfı:
18 yaş ve üstü katılım için herhangi bir koşul yoktur. Katılımcıların durumuna göre saatler belirlenecektir. Ücret:300.00 TL

Kurs Tarihleri:
04 Haziran C.tesi 2011 - 25 Eylül Pazar 2011

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT