İstatistiksel Proses Kontrol Eğitim

Tarihler: 23 Şubat 2019 Cumartesi ~ 23 Şubat 2019 Cumartesi 23 Şubat 2019 08:00

Yer: Nurol Tower

Ücret: - 120.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 23, 2019 ~ Şub 23, 2019
IQD Cert Sertifikalı İstatistiksel Proses Kontrol Eğitimi 23 Şubat tarihinde Nurol Tower'da.

İstatistik, belirli bir amaç için veri toplama, tablo ve grafiklerle özetleme, sonuçları yorumlama, sonuçların güven derecelerini açıklama, örneklerden elde edilen sonuçları kitle için genelleme, özellikler arasındaki ilişkiyi araştırma, çeşitli konularda geleceğe ilişkin tahmin yapma, deney düzenleme ve gözlem ilkelerini kapsayan bir bilimdir.

İşletmeler kayıplarını önlemek, yapmış oldukları hataları ortadan kaldırmak, maliyetlerini azaltmak ve bunların sonucunda verimlilik artışı sağlamak amacıyla proseslerini kontrol altına almak durumundadır. Bunun için de uygun verileri belirlemek, toplamak ve bu verileri analiz etmek şarttır. Bu analizler ancak istatistiksel araçlarla gerçekleştirilebilir.

Bu eğitimde; genel istatistik bilgisi, istatistiksel araçlar, istatistiksel proses (süreç) kontrolü, üretim alanlarında istatistiksel araçlardan nasıl yararlanılabileceği anlatılmakta olup, katılımcıların temel istatistiksel süreç kontrol tekniklerini öğrenmesi ve iş hayatlarında bu teknikleri uygulamaya geçirmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitimci: Şeref Kıran
Etkinlik  saati: 09:00-18:00

- Bilet fiyatına coffee break dahildir. - Numarasız oturma düzeni vardır.- Etkinliğe katılan herkese katılım sertifikası verilecektir.- Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.- Etkinlik sonunda verilecek sertifikayı alabilmeniz için en geç etkinlikten 1 gün önce info@iqdcert.com adresine isim bilginizi paylaşmanızı ve katılımınızı onaylamanızı rica ederiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT