Kağıt Rulodan Şato ve Ev Yapımı

Tarihler: 20 Mayıs 2018 Pazar ~ 20 Mayıs 2018 Pazar 20 Mayıs 2018 16:00

Yer: Zorlu PSM - Atölye

Ücret: - 80.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Zorlu Center İstanbul

Telefon: 0850 222 67 76

Web: http://www.zorlucenterpsm.com

E Posta: info@zorlucenterpsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 20, 2018 ~ May 20, 2018

Kağıt Rulodan Şato ve Ev Yapımı workshop'u,Zorlu PSM - Atölye'de sizlerle...

"GEO Koleji’nin katkılarıyla

Çocuk Atölyesi ile Sanat Atölyeleri
Ocak ayından itibaren düzenlenen yaratıcı atölye çalışmaları ile Çocuk Atölyesi ve Zorlu PSM, çocukların büyükler tarafından tanımlanmaya ihtiyaç duymayan, özgürce kendilerini anlatabilecek bireyler oldukları, büyüklerin kocaman dünyasında kendilerine yer açabilecekleri, hiç tanımadıkları insanlara seslerini sanat yoluyla duyurabilecekleri gerçeğini çocuklara yaşatırken bir taraftan da deneyimlemeyi hedefliyor."

Geri Dönüşen Sanat

Atölye İçeriği: Bu atölyenin malzemeleri tamamen doğal ve hepsi evden getirelebilir nitelikte. Çocuklarda geri dönüşümü özendirmek, evdeki atık diye nitelendirdiğimiz malzemelerle Ev ya da Masal Şatosu yapıyoruz. Eğlenceli, renkli, çevreci ve atıksız bir atölye çalışması.

Malzemeler: Tuvalet ve Havlu Kağıt Rulosu, Makas, Tutkal, Pritt, Boya Kalemi, Kalem, Karton, Desenli Kağıt, Düğme, Sim, Uhu, Akrilik Boya, Fırça.. (Genellikle çocukların evden getirmesi önemseniyor, fakat bu kısmını sanırım duyurmamız zor olur. Eğitmen malzemeleri kendisi getirecektir.)

Eğitmen: Eğitmen Duygu Soysal
Yaş Grubu : 5 -7 yaş
Atölye Süresi : 1,5 saat
Grup Sayısı : 8 – 10 kişi

Duygu Soysal Hakkında : 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca ve sonrasındaki birkaç yıl boyunca çeşitli kara ve sualtı kazılarında çalıştı. Aynı zamanda kazılardaki restorasyon, konservasyon çalışmalarında aktif rol aldı. Hazırladığı tüm ürünlerin sadece kağıt içerikli olmasına, ekolojik hayata hizmet etmesine ve uzun süre varlık gösteren ürünler olmasına özen gösterdi. 2018 yılında Türkiye genelinde, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işbirliği ve İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı (SIDA) ile beraber yürütülen ''Girişimcilikte Önce Kadın'' yarışmasından PaperD iş projemle hibe kazandı. Halen kağıt ürün tasarlamaya, yetişkin ve çocuklar için atölye çalışmalarına devam ediyor.

Çocuk Atölyesi Hakkında: Çocuklara özel tasarlanmış atölyesinde 2014 yılından beri 4-16 yaş grubundaki çocuklara resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin sanatçı eğitmenler önderliğinde yaratıcı atölye çalışmaları düzenlemektedir. Çocuk Atölyesi’nin temel amacı; çocuklara sanatın getirdiği duyarlılık ve kendini ifade etme özgürlüğü fırsatını sunmak, çocukların küçük yaşta sanat sevgisi kazanması ve sanatsever bireyler olmasına katkı sağlamaktır.

 

- Katılımın beklenenin altında olması durumunda etkinlik iptal edilebilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT