Karma Felsefesi ve Yoga Pratikleri

Tarihler: 13 Kasım 2018 Salı ~ 13 Kasım 2018 Salı 13 Kasım 2018 20:30

Yer: Akasya Kültür Sanat

Ücret: - 134.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Akasya, 3. Kat :Kültür, Sanat ve Sinema Katı / Acıbadem Üsküdar İstanbul

Web: http://www.akasyakultursanat.com/

E Posta: info@akasyakultursanat.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 13, 2018 ~ Kas 13, 2018
Karma Felsefesi ve Yoga Pratikleri Vol 1 - Pratik Eğitim, Akasya Kültür Sanat'ta sizlerle...

“Beden değiştikçe, zihin de değişir. Bunu dönüştürmek kişinin kendielindedir.”

Yoga pratikleri kişinin geçmiş deneyimlerine, yeterliliğine, ihtiyacına görefarklılık gösterir.Bu yoga pratiği, Bilinçli Farkındalık Hareket Serilerinden oluşur.Bu seriyi öğrendiğinizde tek başınıza rahatça uygulayabileceksiniz.3 bölümden oluşan programın 1. Bölümüdür. (vol1)Matınızı yanınızda getirebilirsiniz.Rahat kıyafetler (tayt, tshirt, şort vs) ile katılım sağlayınız.

** Bu bir Kolektif Yoga çalışmasıdır.

Kolektif Yoga Kimdir?
Kolektif Yoga, her farklı yolun bütünlüğe açıldığını bilenlerin yeridir. Farklı uzmanlık alanları olan eğitmenler tarafından kurulmuştur.

Katılımcılara günlükyaşamda bilinçli farkındalık çalışmalarını nasıl uygulanabileceklerinin bilgisini bilimsel ve enerjetik olarak aktarır.
Hayata yeni bakış açıları sunmayı, yaşanılan olaylar, deneyimler karşısında farklı yorumlar getirmeyi ve algı penceresini genişletmeyi amaçlayan, pozitif yaklaşımtekniklerini paylaşan bir girişimdir.

Uluslararası geçerliliği olan Yoga Uzmanlık eğitimleri başta olmak üzere, çeşitli workshoplar, seminer ve eğitimler düzenlemektedir.

Örge Sarızeybek kimdir?
Örge, Royal Academy of Dance' a bağlı klasik bale eğitimleri almış ve bale dersleri vermiştir. Çocukluğu beden çalışmaları ile doluyken, Lisans eğitiminden sonrauluslararası ilaç firmalarının Marka Departmanlarında çalışarak beden işleyişi ve sağlığı üzerinde derinleşme fırsatı yakalamıştır. Amerikalı ve Hindistan'lı hocalarile çalışarak kendini sürekli derinleştirmeye devam etmekte, doğu ve batı kültürünün harmanına inanmaktadır.

Zihin ve beden ilişkisine duyduğu ilgi sayesinde bale, pilates gibi disiplinleri yoga bilgisi ile harmanlamıştır. Kurumsal şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda eğitimmodelleri hazırlayıp, seminerler vermektedir. Örge, yoga bilgisini günlük yaşama aktarmanın tekniklerini paylaşır.
Kolektif Yoga’nın kurucularından olan Örge, workshoplar, inziva programları düzenlemektedir. 2016 yılından itibaren Temel Yoga Vinyasa Uzmanlık Eğitimivermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Yüksek Lisansını Onur Derecesiyle bitirmiştir. Bilgiye ve felsefeye duyduğu ilgi sayesinde Yoga Vazişta, Patanjali'nin Yoga Sutraları adlıkitapların editörlüğünü yapmıştır.

Sevilay Gümüşayak kimdir?
Sevilay, 1982 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlardan beri sanata ilgi duyan Sevilay 2002 yılında Sakarya Üniversitesi Seramik Bölümünden mezun oldu.Gençlik yıllarından beri uzak doğu felsefesine duyduğu ilgiyle 1999 yılında yogaya başladı. Dünyanın birçok yerinden alanında uzman hocalardan aldığıeğitimlerle hayata dair birçok sorusunun cevabını alan Sevilay, bu eğitimlerle hayata dair birçok sorunun cevabını alan Sevilay, bu eğitimlerden aldığı bilgilerikendi deneyim ve uygulamasıyla harmanlayarak kuruculardan olduğu Kolektif Yoga'da ve çeşitli kurumsal firmalarda eğitim ve seminerler düzenlemektedir

- 9 Yaş ve üzeri etkinliğe katılım sağlayabilir.- Etkinliğe gelirken, rahat kıyafetler giymeyi ve mat getirmeyi unutmayınız.- Lütfen PDF biletinizin çıktısını yanınızda bulundurun.- Etkinlik başlama saatinden sonra salona seyirci alınmayacaktır. - Etkinlik başlama saatinden sonra gelen ya da etkinliğe gelmeyen müşterilere bilet iadesi yapılamamaktadır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT