Labirent Semineri

Tarihler: 26 Kasım 2015 Perşembe ~ 26 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 09:00

Yer: Elite World İstanbul Hotel

Ücret: - 1645.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 26, 2015 ~ Kas 26, 2015
Dünyaca tanınmış Uluslararası Metafizik öğretmeni Vernon Frost, "Labirent Semineri" ile 26 Kasım'da Elite World İstanbul Hotel'de...

"Doğuştan hakkınız olan mutluluk, özgürlük ve aydınlığa ulaşmak için 4 gün iç dünyanıza bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu dört günlük seminer süresince meditasyon, serbest bırakma ve iyileştirme teknikleri ile labirentte yürüyecek ve yüksek benliğinizle temasa geçerek, içinizdeki saf, güçlü, sevgi, sevinç ve huzur dolu 'varlığı' ve 'vizyonunuzu' keşfetme imkanı bulacaksınız.

'Labirent Semineri', hayatınızı yeniden şekillendirecek bir grup çalışmasıdır. Hayatın anlamını sorgulamak için bir alarmın çalmasını beklemek mi gereklidir? Bizler aslında enerji varlıklarından başka bir şey değiliz ve hayatlarımızı en derin düşüncelerimizle biçimlendiririz. İlişkilerimiz, iş hayatımız ve bedenlerimiz aslında yoğun enerji birikimleridir ve en yoğun duygularımızla şekillenir ve ortaya konurlar, tezahür edilirler.

Bu enerji saf sevgi ve niyet ile kullanıldığında mucizeler yaratır. Zihinsel karmaşayı, duygusal ve fiziksel acıyı deneyimlememiz, enerji dengemizin bozulmasıyla ortaya çıkar. Ruhun hapsettiği geçmiş ve şimdiki enerjik davranışlar hayatımızda blokajlar şeklinde kendini belli eder ve akıl/beden enerji dengesini bozar. Bu davranışlar, süreçler belirlenerek tüm enerji sistemi temizlenir ve dengeye kavuşur. Seminer sırasında, birer enerji birikimden başka bir şey olmayan, acı, kin, nefret, mutsuzluk gibi duygusal yüklere güvenle ve rahatça teslim oluruz ve içimizden söküp atarız.

Seminer sırasında;
* Labirentte yürümeyi deneyimleyeceksiniz.
* Artık size hizmet etmeyen bedensel ve ruhsal hücrelerinizi temizleyecek ve yeniden programlayacaksınız.
* Enerji merkezlerinizi dengeleyerek bedensel, duygusal ve maddesel gelişimleri yaşayacaksınız.
* Kalbimizin derinliklerinden gelen ve bizi oluşturan sevgiyi deneyimleyecek.
* Sizi kısıtlayan ve vizyonunuzu daraltan duygusal kalıplarınızı tanıyacak ve bunları bırakmanızı sağlayacak çok güçlü serbest bırakma yöntemleri öğreneceksiniz.
* Güçlü ve derin meditasyonlar yapacaksınız.
* Aura görmeyi ve psişik güçlerinizi kullanmayı öğrenecek ve geliştireceksiniz.
* Çakralarınızı keşfedeceksiniz.
* Farkındalığınızı ve algılamanızı arttıracak ve güçlendireceksiniz.
* 'Vizyonunuzu' yaratacak ve oluşturacaksınız.
* Beden, zihin ve ruhsal bütünleşmeyi öğrenecek ve yaşayacaksınız.
* Geçmiş hayatlarınızla bağlantı kurarak, şu andaki hayatınız üzerindeki etkilerini anlayacak, başkalarının geçmiş ve gelecek hayatları ile bağlantı kurarak onların bu hayatlarını göreceksiniz.

Bu dört günlük yolculuk sırasında kullanacağımız 'Labirent Yolu'; iç dünyanızın en derinlerine ulaşmanızı sağlayan bir yoldur. Derin bir meditasyon halinde yapılan bu yürüyüş, benliğinizdeki en derin bilgileri açığa çıkararak kendinizi keşfetmenizi sağlayacaktır.

Labirente girmek, kutsal bir yolda ilerlemeye karar vermektir.

Labirentte yürüdüğünüz zaman farkındalığınız artacak ve çakralarınız dengelenecektir. Labirentteki yürüyüşünüz varacağınız hedeften çok, yapacağınız spiritüel yolculuk anlamına gelmektedir. Bulunacağınız kutsal alanda 'olmak', 'yapmak'tan daha önemli ve labirentin esasıdır. Bu yolculuk beden, zihin ve ruhsal bütünlüğünüzü sağlayacak çok önemli bir deneyim olacaktır.

Her kişinin yolculuğu farklı olacağı gibi, labirentteki her yürüyüşünüz de farklı deneyimlerle dolu olacaktır. Bazen çok derin ve aydınlatıcı cevaplar bulacak, bazen de ruhsal iyileşme yaşayacaksınız.

Vernon Frost dünyaca tanınmış Uluslararası Metafizik öğretmenidir. Hipnoz, geçmiş hayatlara dönme, kişisel değişim (transformasyon yöntemleri ile ilgili seminerleri binlerce insanın hayatını değiştirmiş ve değişimlerine öncülük etmiştir. Frost'un derin bilgisi ve deneyimi sayesinde oluşan atmosfer, mutlu ve güçlü bir alan olarak iyileşmeye ve bireysel keşife en uygun zemini sağlamaktadır.

Vernon Frost sertifikalı bir hipnoterapist, kişisel gelişim uzmanı ve spiritüel danışman olarak Cape Town'da çalışmalarını sürdürmektedir. 41 yıllık deneyime sahip olan Vernon Frost; İngiltere, Avrupa, Avustralya ve Mauritius'da çeşitli seminerler gerçekleştirmiştir."

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT