Louise Hay Öğretisi ile Para ve Bol

Tarihler: 24 Ocak 2018 Çarşamba ~ 24 Ocak 2018 Çarşamba 24 Ocak 2018 19:30

Yer: Bilgi Paylaşım Merkezi

Ücret: - 70.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 24, 2018 ~ Oca 24, 2018
Louise Hay Öğretisi ile Para ve Bolluk Semineri,Bilgi Paylaşım Merkezi'nde sizlerle...

"Çok çalışıp istediğimiz yere gelemememiz yada işimizde çok beğenilip istediğimiz kazancı elde edemememizin nedeni çevremizden, ailemizden ve geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız inanç kalıplarıdır. Biz bu inanç kalıplarını fark ettiğimizde neden ve sonuç dengesini iyileştirirken hayatımızı da olumlu yönde değiştiririz.

Hepimiz aynı dünyada yaşıyor olsak da her birimizin dünyaları birbirinden farklı ve bir o kadarda eşsiz.

Kimimiz çok çalışıyor ama hak ettiği parayı kazanamıyor, kimi gelecek kaygısından var olan parasının tadını çıkaramıyor, kimi sanki hiç yarın yokmuşçasına eline geçeni o an tüketiyor, kiminin parası var zamanı yetiştiremiyor. kimi sorumluluk taşımaktan eğlence ve neşeden uzaklaşmış vb..

Tüm bunların sorumlusu ise bilinçaltımızdaki negatif kayıtlardır. "

Seminerde Kazanacaklarınız
Bilinçaltındaki para ve bolluk ile ilgili negatif kalıpları fark edeceksiniz.
Bu kalıp ve inançlardan hazır olduğunuz kadarı ile özgürleşeceksiniz.
Paraya bolluğa ve başarıya bakış açınız değişecek, bolluk bilincinizde çok net fark edebileceğiniz bir yükselme olacak.
Her gün kullanabileceğiniz uygulaması kolay teknikler öğreneceksiniz.

Metodoloji
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların  sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş,  sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve  kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde  yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki  inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder,bunlardan özgürleşir ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar.

Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Grup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur. Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslarası iş ve finans üzerine  yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora  eğitime devam etmektedir.2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır.Yetkili eğitmenlik  eğitimlerini ise Heal Your Life®ın dünyadaki master eğitmenlerinden Amerika’da almış olup, gruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir. 

Sertifika: Katılımcılara Louise Hay Öğretisi ile Para ve Bolluk Seminerine katılım sertifikası verilecektir.
Eğitmen: Handan Cengiz  (Heal Your Life® -Yaşamını iyileştirebilirsin lisanslı eğitmeni)

- 18 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT