Louise Hay Öğretisi ile sağlık

Tarihler: 07 Şubat 2018 Çarşamba ~ 07 Şubat 2018 Çarşamba 07 Şubat 2018 19:30

Yer: Bilgi Paylaşım Merkezi

Ücret: - 70.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 7, 2018 ~ Şub 7, 2018
Louise Hay Öğretisi ile Sağlık Semineri - Zihin ve Beden Bağlantısı, Bilgi Paylaşım Merkezi'nde gerçekleşecek.

Louise Hay'in Heal Your Life ® Türkçesi ile Hayatını İyileştirebilirsin öğretisi ile düzenlenen bu atölye çalışmasında sağlığınızın iç dünyanızın, kullandığınız sözlerin, inançlarınızın ve duygularınızın bir yansıması olduğunu öğreneceksiniz. Gençliğinde yakalandığı kanseri kendi meteodolojisi ile iyileştiren Louise Hay’in bilgeliğinin ışığında daha sağlıklı bedenlere ulaşmanın düşünsel ve bilinçaltı yöntemlerini öğreneksiniz.

Bedeninizdeki her hücrenin sizin ne düşündüğünüz ve ne hissettiğiniz ile etkileşim halinde olduğunu, ve bedeninizi dinlediğinizde sizinle konuştuğunu hem fark edecek, hem de deneyimleyeceksiniz.

Fiziksel bedendeki iyileşmelerin ruh beden ve zihin üçlemesini sağlamadıkça yeterli olmadığını, her hastalığın altında farklı bir inanç kalıbı olduğunu öğreneceksiniz.

Bedensel sorunlarınızın nedeni olan bilinçaltı kalıpları keşfedecek bunlardan arınacak ve bilinçaltına yeni ve istediğiniz sağlığı size getirecek inançları kolaylıkla koyabileceksiniz.

Metodoloji
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş,  sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve  kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde  yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki  inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder ,bunlardan özgürleşir  ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar.  Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur. 

Handan Cengiz Kimdir?
Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır  kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslarası iş ve finans üzerine  yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora  eğitime devam etmektedir. 2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de  ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır. Yetkili eğitmenlik  eğitimlerini ise Heal Your Life®ın dünyadaki master eğitmenlerinden Amerika’da almış olup,  guruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar  vermeye devam etmektedir.

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT