Louise Hay Öğretisi ile Yaşamını

Etkinlik Atölye Kurs Louise Hay Öğretisi ile Yaşamını

Tarihler: 09 Aralık 2017 Cumartesi ~ 09 Aralık 2017 Cumartesi 09 Aralık 2017 10:00

Yer: Taksim Nippon Hotel

Ücret: - 575.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 9, 2017 ~ Ara 9, 2017
Güçlü öğretilerle hayatınızda önemli değişikliklere yer vermek için, Taksim Nippon Otel'de gerçekleşecek "Louise Hay Öğretisi Yaşamını İyileştirebilirsin Semineri"nde yerinizi alın.

"Hayatınızda mucizevi değişikliklere hazır mısınız?O halde sizi Louise Hay'in öğretisi 2 tam günlük Heal Your Life® Atölye Çalışmasına davet ediyoruz.Orijinal adı ile Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Workshop'u katılımcılarına yeni bir hayata açılan bir kapı sunar.

Bu iki günlük güçlü çalışmada katılımcılar kendilerini daha derinden tanımayı ve eski koşullanmalarından arınarak yeniye açılmayı deneyimlerler.Geçmişten gelen olumsuz deneyimler istediğiniz hayat ile sizin aranızda duran engellerin önemli bir kısmıdır.Geçmişin etkilerinden özgürleşmek ise kendi zenginliğinize potansiyelinize bir kapı açmaktır. Heal Your Life ® workshop'ta iyileşme fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutların tümünde gerçekleşir. Katılımcılar iki gün boyunca hayatlarını güzelleştirme ve iyileştirmede önemli bir sıçrama yaşadıkları gibi workshop sonrasında kullanabileceği uygulaması kolay ancak etkisi güçlü metotları da öğrenirler."

Kimlere uygundur?
Kişisel gelişim deneyimlemeye hazır ve açık,
Hayatlarında iyileştirme ve güzelleştirme hedefinde olan, 
Yaşamda yeni bir yön arayışında olan,
Hayat amaçlarını gerçekleştirmek konusunda metot ve motivasyon ihtiyacında olan,
Eski yüklerini bırakarak yeni bir başlangıç yapmak isteyen,
Tüm kişiler için uygun bir workshop'tur.

Metodoloji
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır.

Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Hatta öğretmenliğe yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017 tarihinde 90 yaşında ışığa geçen Louise Hay’in Öğretisi  dünyanın pek çok ülkesinde Lisanslı eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder ,bunlardan özgürleşir ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar. Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur.

Heal Your Life ®Lisanslı eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup. ABD’de Uluslarası iş ve finans üzerine yüksek lisans eğitimi yapmıştır.

2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır.

Heal Your Life® Lisanslı eğitmenlik eğitimlerini ise Amerika’da tamamlamış olup, gruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.

- 18 yaş sınırı vardır.- Biletler 9-10 Aralık tarihleri için geçerlidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Eğitim Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT