Louise Hay Öğretisi

Tarihler: 07 Mart 2018 Çarşamba ~ 07 Mart 2018 Çarşamba 07 Mart 2018 19:30

Yer: Bilgi Paylaşım Merkezi

Ücret: - 100.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 7, 2018 ~ Mar 7, 2018
Louise Hay Öğretisi ile Sağlık Semineri, Bilgi Paylaşım Merkezi'nde gerçekleşecek.

Louise Hay in Heal Your Life ® Türkçesi ile Hayatını İyileştirebilirsin öğretisi ile düzenlenen bu atölye çalışmasında sağlığınızın iç dünyanızın, kullandığınız sözlerin, inançlarınızın ve duygularınızın bir yansıması olduğunu öğreneceksiniz. Gençliğinde yakalandığı kanseri kendi meteodolojisi ile iyileştiren  Louise Hay’in bilgeliğinin ışığında daha sağlıklı bedenlere ulaşmanın düşünsel ve bilinçaltı yöntemlerini öğreneksiniz.

Bedeninizdeki her hücrenin sizin ne düşündüğünüz ve ne hissettiğiniz ile etkileşim halinde olduğunu, ve bedeninizi dinlediğinizde sizinle konuştuğunu hem fark edecek, hem de deneyimleyeceksiniz.

Fiziksel bedendeki iyileşmelerin ruh beden ve zihin üçlemesini sağlamadıkça yeterli olmadığını, her hastalığın altında farklı bir inanç kalıbı olduğunu öğreneceksiniz.

Bedensel sorunlarınızın nedeni olan bilinçaltı kalıpları keşfedecek bunlardan arınacak ve Bilinçaltına yeni ve istediğiniz sağlığı size getirecek inançları kolaylıkla koyabileceksiniz.

Metodoloji
Heal Your Life® metodoloji  Amerikalı  bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz Kimdir?
Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslararası iş ve finans üzerine yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora eğitime devam etmektedir.2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır. Yetkili eğitmenlik eğitimlerini ise Heal Your Life® ın dünyadaki mastır eğitmenlerinden Amerika’da almış olup, gruplara, kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.

Sertifika: Katılımcılara, Louise Hay Öğretisi ile Sağlık (beden ve zihin bağlantısı) seminerine katılım sertifikası verilecektir.
Eğitmen: Handan Cengiz  (Louise Hay Programı Hayatınızı iyileştirin Amerika’dan Lisanslı seminer lideri)

- 18 Yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT