Merkaba "Işık Arabası" Farkındalığı

Tarihler: 07 Mayıs 2016 Cumartesi ~ 07 Mayıs 2016 Cumartesi 07 Mayıs 2016 15:00

Yer: Merakettiklerin

Ücret: 1. Kategori - 285.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 7, 2016 ~ May 7, 2016
Merkaba "Işık Arabası" Farkındalığı ile hayatınızın değişimini fark edin.

Mısır dilinde; MER: Işık, KA: Ruh, BAH: Beden anlamına gelmektedir.

Merkaba Nedir?
14 adet top mıknatıs ve 36 adet silindir mıknatıslardan oluşan 3 boyutlu Merkaba (Yıldız Üçgen Prizma) bizim doğal manyetik alanımız ile dengeli bir etkileşim yaratımını sağlayan, meditasyon yapmamıza yarayan ve  yön veren bir araçtır.

Ne işe Yarar?
Hayatımızdaki pek çok hastalık, stres, sıkıntı ve çözemediğimiz sorunlar, yaşadığımız olaylara karşı bakış açımızı değiştirmediğimizden kaynaklanır. Dolayısıyla olaylara yeni bir yol ile bakmaktansa hep alışık olduğumuz şekillerde bakarız. Her gün aynı tepkiyi veriyorken sağlıklı, pozitif, yeni ve işimize yarayan bir tepkinin nasıl olması gerektiğini bir türlü bulamaz ve sorunların içinde kaybolur gideriz.

Merkaba , öncelikle kişinin manyetik alanını( aurasını) düzenler ve genişletir. Merkaba çalışması, uygulama başlangıcında dahi bilmediğiniz pek çok yeni şeye nasıl bir yolla yaklaştığınızı, top ve silindir mıknatıslar ile Merkaba şeklini oluştururken başarı veya başarısızlığa nasıl tepkiler verdiğinizi, hedeflerinize ulaşma esnasında  strese karşı dayanıklılığınızı ölçer, bunu rahat bir şekilde mi yoksa gergin bir şekilde mi yapıyor olduğunuzu, olayları ne kadar süre de çözebildiğinizi size gösterir. Başarısızlıkla karşılaştığınızda içe kapandığınızı mı yoksa mücadeleci bir kişilik mi olduğunuzu size ifade eder. Merkaba çalışması başından sonuna kadar kendi kişilik analizinizi size sunan içsel bir yolculuktur ve aynı zamanda keyifli bir testtir.

Uygulama sonunda Merkaba'nızı döndürmeye başladığınız an, düşünceleriniz değişmeye, fikirleriniz özgürleşmeye, ve tüm hisleriniz güçlenmeye başlar. Hayata daha neşeli, yaratıcı ve alfa boyutunuzu güçlendirmeyi öğrenmiş olarak hayata akmaya başlarsınız. Merkaba’nın her dönüşüyle bilincinizde açılacak olan “yansımalarda” ışığınız ile  buluşmak dileği ile…

Ufuk Önen
Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nde aldığı Uluslararası İlişkiler Uzlanım Dalı eğitimine ve ticaret ağırlıklı iş yaşamına karşın; 1995 yılına geldiğinde çok farklı bir yolda yürümeyi tercih etti. 1995’te Kuraldışı Eğitim ve Danışmanlık’ta; Kendin Olmak, Kadın Erkek ve Kendini Tanıma gibi workshop çalışmalarıyla çıktığı bu yol, onu 1996’da Tayland’a kadar götürdü. 96’da başlayan bu hummalı çalışmalar; İngiltere, Tayland, Nepal ve Hindistan arasında, belki de insanın kendine ve mutlak saf doğrulara ulaştığı en güzel patika oldu onun için. Meditasyon ve Derin Trans, Bilinç, Bilinçaltı ve Zaman Çizelgeleri, Tai Masajı ve Beden Meridyenleri, Bio-Enerji ve Şifa eğitimleri aldı.

1997’de Network 21 camiasında; İletişim ve Satış Teknikleri, İletişim Teknikleri, Pazarlık ve Uzlaşma Teknikleri, Liderlik ve Organizasyon gibi eğitimleri de deneyimlerine ekledi. İlerleyen yıllarda bu alanlarda Kişisel Gelişim, Sağlık, Rahatlama, Korku ve Fobileri Yenmek, Anksiyete Bozuklukları ve İlişkiler gibi uygulama alanlarında çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi. 2004 yılı Ufuk Önen için NLP eğitimlerinin yılı oldu. The Society of Neuro-Linguistic Programming, INALPTA International NLP Trainer Association ve National Guild of Hypnosis gibi önemli kuruluşlardan NLP Practitioner, NLP Practitioner I, Master Practitioner ve Hypnosis In-Depth eğitimlerini aldı. 2004 yerini 2005’e bıraktığında ise aldığı Reiki I, Reiki II ve Reiki ART eğitimleriyle 
donanımını çok daha üst seviyelere çıkardı.

Dr. Wayne W.Dyer’ın Pulling Your Own Strings / Kendin Olmak (Kuraldışı Yayınları-1996) ve Dr. John C. Maxwell’in Leadership’s ABC / Liderlik Serisi (Network 21 Yayınları) gibi kitap ve CD lerin de çevirmeni olan Ufuk Önen’in tüm bu çalışmalarının yanı sıra SolSaTrans III, Liderlik, Bilinçaltı Olumlu Telkinler, Meditasyon, Sigarayı Bırakma, Kişilik Geliştirme gibi konu başlıkları altında kaset ve CD programları da bulunmaktadır. Hayata gülümsemeyi ve yürüdüğü sokakta dahi ihtiyacı olanlara içindeki saf ve sevgi dolu enerjiyi aktarabilmeyi hedefleyen Ufuk Önen; yarını bugünkü düşüncelerimizle yarattığımıza inanlardan biridir.

Bandler Onaylı NLP Sertifika Programları
NGH Onaylı Hipnoz Sertifika Programı
NGH Certified Hypnoterapist, Certified Instructor of American NGH, INALPTA & The Society of NLP Master Practitioner, NLP Trainer, RASheeba ve Saf Dokunuş Master, Diabetes Motivational Coach, Reiki ART degree, Certified Trainer in: Leadership-Relationship-Effective Communication Skills-Self Discovery-Anxiety Disorders-Handling Manipulation-Meditation.

- Etkinlik günü biletinizi yanınızda bulundurunuz.- Satın alınan biletlerin iptal, iade veya değişikliği yapılmamaktadır.- Numarasız oturma düzeni vardır.- Etkinlik 07.05.2016 tarihinde 15:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT