Merve Sucu ile Öz Farkındalık

Tarihler: 23 Haziran 2021 Çarşamba ~ 23 Haziran 2021 Çarşamba 23 Haziran 2021 20:30

Yer: Online Etkinlikler

Ücret: THINK House Certified The Self Reflection (1 Kişilik Sertifikalı Online Katılım): 155 TLTHINKBIG Genel (1 Kişilik Online Katılım): 95 TL -

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Çeşitli Mekanlar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 23, 2021 ~ Haz 23, 2021
"Kendine kim olduğunu sormak, bunu pratik haline getirmek ve yaşamını daha öz farkındalıklı yaşamak isteyen herkesi farkındalık atölyesine bekliyoruz."

THINK House Ana Müfredat
Merve Sucu ile Öz Farkındalık Atölyesi: Zihin Felsefesi ile Kendini Tanıma Yolculuğu
23 Haziran Çarşamba, 20.30-22.30

THINK House Certified The Self Reflection

Rehber düşünür ve psikologlar: Sokrates, Platon, Aristoteles, Descartes, Spinoza, D. Hume, J. Locke, P. Churchland, C. Rogers, A. Bandura

Bu atölye, sizi, zihin felsefesi kapsamında benliğin, “ruh” kavramı ile başlayan kökenlerine götürüyor, günümüze gelirken de benliğinizin farkında olmanıza yarayacak felsefi ve psikolojik öz farkındalık çalışmaları yaparak, benliğinizi kendinize tanıtmanızı, yansıtmanızı sağlamayı hedefliyor.

Sizi siz yapan şey nedir?
Zihniniz ve bedeniniz iki ayrı şey mi? Birbirini etkiler mi? 
Yoksa zihin ve beden birbirinin ayrılamaz parçası mıdır?
İnanç ve prensiplerinizin kökenleri nelerdir?
Gerçekten ne istiyorsunuz?
Kendinizin ne kadar farkındasınız?
Öz farkındalık nerede ve ne zaman işe yarar?
Öz farkındalığı nasıl arttırabilirsiniz?
Kendinize yeterli geliyor musunuz?

"Kendine kim olduğunu sormak, bunu pratik haline getirmek ve yaşamını daha öz farkındalıklı yaşamak isteyen herkesi farkındalık atölyesine bekliyoruz."

Kimler Katılmalı?
İnsan doğası ve yaşam konusunda düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyen bireyler
Hayat yolculuğunda, yeni, derin ve ilham veren fikirlerle dönüşüm yaratmak isteyenler.
Çok yönlü bakış açısının önemini bilen şirket yöneticileri
İçerik üreticileri, eğitmenler, bireysel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlar
Felsefe ve psikoloji dünyasından zengin birikimiminden beslenmek isteyen konuşmacılar, kurumsal danışmanlık hizmeti sunan profesyoneller
Tarihin evrensel nitelikteki düşünce birikiminden yararlanmak isteyenler

Merve Sucu
Merve SUCU, 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar kurumsal şirketlerde stratejik müşteriler satış yöneticiliği yapmıştır. Daha sonra sağlık turizmi ve iletişimi üzerine yoğunlaşmış, 2016 yılında ortağı ile beraber Ask2Med Sağlık Turizmi Danışmanlığı ile SIDE Medya Sağlık İletişimi şirketlerini kurmuş, sonrasında SIDE Medya isimli şirketini IDEAPOL Fikir Ajansı ile birleştirerek sağlık turizmi ve sağlık iletişimi üzerine danışmanlık yapmaya devam etmiştir.

Bu girişimlerin yanı sıra, 2019 yılında psikolojiye olan ilgisi ve kariyerini kökten değiştirme tutkusu ile yeniden üniversite sınavına girmiş ve Antalya Bilim Üniversitesi, İngilizce Psikoloji bölümünü %25 burs ile kazanmıştır. 1. Sınıfta yüksek onur öğrencisi olarak tam burslu olarak öğrenim görmeye hak kazanan Sucu, 2020 yılında, psikolojinin felsefeden ayrı düşünülemeyeceği gerekçesi ile Maltepe Üniversitesi Felsefe Tezsiz Yüksek Lisansı’na başvurmuş ve burada eğitim görmeye başlamıştır. Halen bu iki üniversitede eğitim almaya ve sağlık turizmi danışmanlığı yapmaya devam etmektedir.

- Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.- Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Katılıma dair bilgiler biletiniz üzerinde ve komfirmasyon ekranında yer alacaktır. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix'in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.- Kullanacağınız katılım bilgileriniz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.- Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılamaması, bu sebeplerle atölyenin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix'in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.- - Seminer sonrası, sertifika isteyen katılımcılarımız, bilet seçimlerini bu doğrultuda yapabilirler.-   İçerik dili Türkçe'dir. Program, içerik zenginliğinin aktarımını kolaylaştırmak adına, sınırlı sayıda katılımcı ile yürütülecektir. - Atölye çalışmamız zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilet almanızın ardından size özel erişim linkine ait bilgiler, e-mail adresinize gönderilecektir. Not: Sorularınız için hello@thinkhouseistanbul.com adresine e-posta gönderebilir, 0533 582 99 97 numaralı WhatsApp hattımıza ulaşabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT