Metin Hara ile An’dan Yaşama

Tarihler: 11 Kasım 2016 Cuma ~ 11 Kasım 2016 Cuma 11 Kasım 2016 09:30

Yer: Hilton Kozyatağı

Ücret: - 264.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 11, 2016 ~ Kas 11, 2016
Metin Hara ile An’dan Yaşama, 11 Kasım'da Hilton Kozyatağı'nda gerçekleşecek.

Seminer Eğitim Hedefleri:
Zaman algısı yaratmak, kişisel motivasyonu arttırmak, katılımcıyı değerli hissettirmek, stres algısı ve yönetimi yapmak, akıl-beden-ruh dengesini kurmak, iş ve özel yaşamı dengelemek

Seminer Eğitim İçeriği:
Stres Algısı ve Yönetimi
Beyin Dalgaları Arası Seyahat
Sufi Nefesi
Düşünce Gücünü Etkinleştirmek
Etki Alanına Odaklanmak
Kişisel Enerjiyi Yükselterek Değişime Uyum Sağlamak
Birlikte Yüksek Enerjili Kapanış

- Etkinlik başlangıç saati: 09:30 - 12:45 
- Kitap imza: 12:45 - 13:45
- 17 yaş altı seyirciler salona alınmayacaktır.

Eğitmen Özgeçmişi:
Metin Hara, Üsküdar Amerikan Koleji'ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Metin Hara, Çapa Devlet Hastanesi'nde 1 sene "Stajyer Fizyoterapist" olarak görev yaptı. Uzun yıllardır kendi içine olan yolculuğu devam eden Metin Hara, seneler içerisinde "tamamlayıcı tıp" diye tanımladığı birçok tekniğin eğitimini aldı. Yıllar boyunca bu öğretilerin içinde kendini geliştirdikten sonra son 10 yıldır profesyonel anlamda Tamamlayıcı Tıp ile tedavi çalışmaları yapmaya başladı. İnsan sağlığına olan "bütüncül" yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10000'den fazla insanla paylaşan Metin birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi. 2008 yılında "Dinle Neyden" adlı filmdeki "Derviş" rolüyle Uluslararası Ankara Film Festivali'nde ödüle layık görüldü. Aynı sene içerisinde dünyanın dört bir yanında verdiği seminerler ile büyük beğeni topladı. Bu dönemde hayali olan ve insanlığın aydınlanmasını hedefleyen Trust Human-İnsana Güven projesini başlattı. Bu projeyle beraber yurt içi ve yurt dışında birçok hastanın tedavisine yardımcı oldu. 2010 yılında kendisini yetiştiren hocalarının teklifiyle Çapa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde Doktora öğrencilerine Tamamlayıcı Tıp konulu dersler verdi. Dünyanın dört bir yanında aldığı eğitimlerle birçok enerji tekniğinin bilgisini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek etkin bir tedavi ekolü benimseyen Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak göstermektedir.


- Etkinlik başlangıç saati: 09:30 - 12:45 - Kitap imza: 12:45 - 13:45- 17 yaş altı seyirciler salona alınmayacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT