Online Bilişim Eğitimleri

Tarihler: 31 Ocak 2018 Çarşamba ~ 31 Ocak 2018 Çarşamba 31 Ocak 2018 23:59

Yer: Univerist® Education Company

Ücret: - 10-Eğitim 399.00 TL - 5-Eğitim 199.00 TL - 3-Eğitim 139.00 TL - 1-Eğitim 49.90 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 31, 2018 ~ Oca 31, 2018
Geleceğinize yön veren kararların ve eğitimin adresi Univerist® Business School, Online Bilişim Eğitimleri ile sizleri bekliyor!

Sertifikalı Online Uzaktan eğitimle zaman kısıtlaması olmadan istediğiniz zaman bilişim eğitimlerini tamamlayarak iş hayatınızda hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki eğitimlerden size en uygun olanı seçin ve bilişimin hızı ile iş hayatında öne geçin...

Eğitimlerin Şekli ve Zamanı: Eğitim, online (uzaktan) eğitimdir. Bileti satın aldıktan sonra dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.
Eğitim Yeri: Univerist® Education Company Uzaktan Eğitim Merkezi'dir. Dersler; etkileşimli eğitim (görsel içeriklerle zenginleştirilmiş), video, sunum, konu ile ilgili .pdf formatında indirilebilir içeriklerden oluşmaktadır.
Eğitimin Kullanım Süresi: Eğitimin kullanım süresi 3 ay'dır. Eğitimi satın aldığınız andan itibaren 3 Ay (90 gün) boyunca bu eğitimi izleyebilir ve istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.
Sertifikasyon: Bu eğitim sonunda Türkçe ve İngilizce olmak üzere çift sertifika verilmektedir.

Sertifikalı Online Bilişim Eğitimler
1- Android'e Giriş Temel Eğitimi - 49.90 TL     
2- AutoCADTemel Eğitimi - 49.90 TL
3- Temel Photoshop Eğitimi - 49.90 TL
4- İleri Photoshop Eğitimi - 49.90 TL
5- C# Programlamaya Giriş - 49.90 TL
6- Visual Studio Temelleri - 49.90 TL   
7- WordPress Temel Eğitimi - 49.90 TL
8- C++ Programlama Temel Eğitimi - 49.90 TL   
9- HTML  Programlamaya Giriş Eğitimi - 49.90 TL   
10- Temel Düzeyde MySQL ve PHP Eğitimleri - 49.90 TL      

Eğitim Paketleri ve Ücretleri
Basic Eğitim Paketi (1 Eğitim) - 49.90 TL 
Pro Eğitim Paketi (3 Eğitim %10 indirimli) - 139,90 TL
Plus Eğitim Paketi (5 Eğitim %20 indirimli) - 199,90 TL
Perfect Eğitim Paketi (10 Eğitim %30 indirimli) - 399,90 TL

Sertifikalı Online Bilişim Eğitimleri

Android'e Giriş Temel Eğitimi
Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir. Android, aygıtların fonksiyonelliğini genişleten uygulamalar yazan geniş bir geliştirici grubuna sahiptir. Android için halihazırda 1 milyondan fazla uygulama bulunmaktadır. Google Play Store ise, Android işletim sistemi uygulamalarının çeşitli sitelerden indirilebilmesinin yanı sıra, Google tarafından işletilen kurumsal uygulama mağazasıdır. Geliştiriciler, ilk olarak aygıtı, Google’ın Java kütüphanesi aracılığıyla kontrol ederek Java dilinde yazmışlardır.

AutoCAD Temel Eğitimi
AutoCAD, fikirlerinizi gerçekleştirirken size hız, güç ve etkinlik sağlayan bir AutoDesk programıdır. AutoCAD, kavramsal tasarımdan çizim ve detaylandırmaya kadar sizlere yaratma, görselleştirme ve dokümantasyon için ihtiyaç duyduğunuz her türlü aracı sağlar. 

Temel Photoshop Eğitimi
Photoshop grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı "şekillendirebileceğiniz" bir resim editörüdür. Dijital ortamdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programıdır. Pixel tabanlı (resim) bir program olup yeni bir resim oluşturmaktan daha çok var olan resimler üzerinde rütuşlar yapmamıza yardımcı olan bir programdır. 

İleri Photoshop Eğitimi
İleri Photoshop eğitimi sayesinde Kurumsal kimlik oluşturabilir, web ve banner görselleri hazırlayabilirsiniz. Temel düzeyde alınan eğitime ilaveten daha kapsamlı bilgilerin anlatıldığı bir eğitim programıdır. İleri Photoshop eğitimini tamamladığınızda öğrendiğiniz tüm bilgileri kullanabileceğiniz beklenmektedir. 

C# Programlamaya Giriş
C# Programlama Dili (si şarp şeklinde telaffuz edilir), Microsoft’un geliştirmiş olduğu yeni nesil programlama dilidir. Yine Microsoft tarafından  NET Teknolojisi için geliştirilmiş dillerden biridir.

Visual Studio Temelleri
Yazılımcıların gerçek hayattaki en önemli yardımcılarından ve vazgeçilmezlerinden biriside IDE (integrated development environment) geliştirme ortamlarıdır. Microsoft, Visual Studio ürün ailesini her versiyonda geliştirerek yazılımcıların Net Framework alt yapısını en etkin şekilde kullanabilmesini sağlamaya çalışmaktadır. 

WordPress Temel Eğitimi
WordPress güçlü bir kişisel yayım platformudur ve internette bir yayımcı olarak kullanıcının tecrübesini mümkün olduğu kadar çekici hale getirmek için tasarlanmış özellikler ile gelmektedir. Özgürce dağıtımı yapılan, standart, hızlı, hafif ve kişisel ayarlarıyla ve tamamen istenilen özelliklere göre değiştirilebilir çekirdeğiyle bir yayım platformu sunmaktadır. Bunun yanında her kullanıcı kendi ihtiyaçları doğrultusunda temalar üretip kullanabilmektedir. Bu alanda WordPress, rakiplerine göre oldukça başarılı ve zengindir.

C++ Programlama Eğitimi
C++, Bell Laboratuvarlarından BjarneStroustrup tarafından 1979 yılından itibaren geliştirilmeye başlanmış, C’yi kapsayan ve çok paradigmalı, yaygın olarak kullanılan, genel amaçlı bir programlama dilidir. İlk olarak C WithClasses (Sınıflarla C) olarak adlandırılmış, 1983 yılında ismi C++[1] olarak değiştirilmiştir.Genel olarak her C programı aynı zamanda bir C++ programıdır, ancak her C++ programı bir C programı değildir. Bu durumun bazı istisnaları mevcuttur.C++’ı C’den ayıran özellikler C++’ın nesne paradigması kullanılarak programlamaya olanak tanıyan özelliklerdir. 

HTML Programlamaya Giriş
HTML (Hyper Text Markup Language) Zengin Metin İşaret Dili ) günümüzde İnternet üzerinde veri paylaşımı için kullanılan en yaygın metin tabanlı dildir. Dilin son sürümü HTML5’tir. HTML, bir programlama dili olarak tanımlanamaz. Zira HTML kodlarıy Zengin Metin İşaret Dili la kendi başına çalışan bir program yazılamaz. Ancak bu dili yorumlayabilen programlar aracılığıyla çalışabilen programlar yazılabilir. Programlama dili denilememesinin nedeni tam olarak budur. 

Temel Düzeyde MySQL ve PHP Eğitimleri
PHP, özellikle Web için tasarlanmış olan, sunucu taraflı çalışan bir script dilidir. 1994 yılında RamusLerdorf tarafından oluşturulmuş ve günümüze kadar bir çok kişi tarafından geliştirilerek beş kez güncellenmiştir. PHP, Açık Kaynak (Open Source) tabanlı bir üründür. Yani kaynak koduna erişebilir, bunu hiçbir ücret ödemeden kullanabilir, değiştirebilir ve yeniden dağıtabilirsiniz.MySQL ise internetteki en popüler açık kaynak kodlu veritabanı yazılımıdır. MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı (multi-threaded), çok kullanıcılı (multi-user), hızlı ve sağlam (robust) bir veritabanı yönetim sistemidir.

Detaylı bilgi ve kayıt için: 0 (216) 706 11 54, 0 (553) 437 33 40, biletix@univerist.com

- Bilet satın alındıktan sonra, eğitime başlayabilmek için için www.univerist.com web adresinden eğitim başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt formunu doldurduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.- Mesai saatleri içerisinde 0 (850) 532 02 37 telefon numaralı çağrı merkezini, mesai saatleri dışında ise 0 (532) 767 37 20 numaralı telefonu arayarak destek alabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT