Online - Büyük Ressam Vincent Van G

Tarihler: 22 Temmuz 2020 Çarşamba ~ 22 Temmuz 2020 Çarşamba 22 Temmuz 2020 12:00

Yer: Online Etkinlikler

Ücret: 1. Kategori - 50.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Çeşitli Mekanlar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 22, 2020 ~ Tem 22, 2020

Büyük Ressam Vincent Van Gogh ile Kolaj workshop'u, online eğitimler kapsamında sizlerle buluşuyor.

Sanat tarihine baktığımızda ressamların çiçekleri sıklıkla resmettiğini görürüz, sanatçılar neden çiçek resmi yaparlar? Sadece boya kullanarak mı resim yapabiliriz? Kolaj ne demek? Renkler neden önemlidir? Farklı teknikleri öğrenmek bizi geliştirir mi? Vincent Van Gogh kimdir?

Vincent Van Gogh sanat hayatı boyunca kullandığı parlak renkler ve yaratıcı üslubuyla kendinden sonra gelen pek çok ressamı etkilemiştir. Sanatçının çok sevdiği bir konu olan vazoda ayçiçekleridir. Dünyanın en tanınmış ressamlarından olan sanatçı resimlerinde pek çok duyguyu yaşatmıştır. Bu atölye çalışmasında farklı bir resim tekniği olan Kolaj çalışmasını öğreneceğiz. Kolaj çalışması yaparak üç boyutlu düşünceyi geliştirerek, boya kullanmadan da resim yapabileceğiz. Sıcak - soğuk renk ve resim yaparken kağıda nasıl yerleştirmemiz gerektiğini öğreneceğiz.

Ders için gereken malzemeleri ders öncesinde hazır etmelisin:
Makas, yapıştırıcı, atık kağıt parçaları ( gazete, dergi veya herhangi bir kağıt), varsa renkli kağıtlar, a4 beyaz kağıt (resim defterinden olabilir), olurda kullanmak istersen boya kalemleri (kuru boya veya pastel olabilir)

22 Temmuz, 11:00

- 9 Yaş ve üstü için uygundur.- Eğitim süresi 1 ders, yaklaşık 45 dakikadır.- Gerekli malzemeleri etkinlikten 1 gün önce hazırlamanızı öneririz.- Eğitim için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.- Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.- Etkinliğe katılmanız için gereken Zoom linki ve şifresi etkinlikten önce sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize web sitemiz tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak eğitime katılamamanız halinde web sitemizin veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT