Piraye Erdoğan ile Human Design

Tarihler: 13 Ocak 2022 Perşembe ~ 13 Ocak 2022 Perşembe 13 Ocak 2022 20:30

Yer: Online Etkinlikler

Ücret: THINKBIG Genel - 115.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Çeşitli Mekanlar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 13, 2022 ~ Oca 13, 2022
Piraye Erdoğan ile Human Design: Human Design / İnsan Tasarımı Nedir? İnsana Ne Sunar? - (Online Katılım) etkinliği sizlerle buluşuyor.

THINK House Özel Etkinlik
‘Piraye Erdoğan ile Human Design: Human Design / İnsan Tasarımı Nedir? İnsana Ne Sunar?’
Seminer Programı (Online Katılım)

13 Ocak Perşembe, 20.30-22.30

Her insan TEK olan bir şaheserdir. Sadece kendisinin yaşama sunabileceği hazineyi taşıyan, eşsiz bir konfigürasyonla donatılmış bir tasarım. İşte kendini gerçekleştirme yolculuğunda, kişinin tasarımının özel kullanım kılavuzuna sahip ol-masına ve böylelikle ‘olmaya geldiği’ni gerçekleştirmesine benzersiz bir kaynak olan ‘Human De-sign’ ilmi ile tanışmaya var mısınız?

Son zamanların en çok konuşulan kitabı ‘Seyir’ in yazarı Piraye Erdoğan ile ‘kendini bilme ve yaşama’ konusunda benzersiz bir yolculuğa çıkıyoruz!

Human Design nedir?
İnsana ne sunar?
Human Design’dan dönüşüm yolculuğunda nasıl faydalanılır?
Human Design, kim olmaya geldiğimizi olabilmek için tasarımımıza özel işleyişimizi, bizi gerçeğimizi yaşamaktan alıkoyan ve özgürleşmemiz gereken koşullanmaları nasıl ortaya koyar?
Böylelikle nasıl hem ‘Sen kimsin?
hem de ‘Kim değilsin?’ sorularını inanılmaz bir keskinlikle cevaplar?

Piraye Erdoğan bu seminerde, Human Design ilmi ile tanışmak, temel öğelerini anlamak isteyenler için derin bir kavrayış sunuyor. İyileşme, dönüşüm, tasavvuf ve kuantum fiziğinden etkilenen çok yönlü düşünce anlayışı ile yaşam yolculuğunu muhteşem bir deneyime dönüştürmenin yollarını paylaşıyor.

Kimler Katılmalı
Düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyen bireyler
Hayat yolculuğunda, yeni, derin ve ilham veren fikirlerle dönüşüm yaratmak isteyenler.
Çok yönlü bakış açısının önemini bilen şirket yöneticileri
İçerik üreticileri, eğitmenler, bireysel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlar
Konuşmacılar, kurumsal danışmanlık hizmeti sunan profesyoneller

- Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bil-gisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.- Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep tele-fonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Katılıma dair bilgiler biletiniz üzerinde ve komfirmasyon ekranında yer alacaktır. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi ne-deniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix'in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.- Kullanacağınız katılım bilgileriniz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.- Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üye-liğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılamaması, bu sebeplerle atölyenin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Bi-letix'in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.- İçerik dili Türkçe'dir. Program, içerik zenginliğinin aktarımını kolaylaştırmak adına, sınırlı sayıda katılımcı ile yürütülecektir.- Atölye çalışmamız zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilet almanızın ardından size özel erişim linkine ait bilgiler, e-mail adresinize gönderilecektir. Not: Sorularınız için hello@thinkho-useistanbul.com adresine e-posta gönderebilir, 0533 582 99 97 numaralı WhatsApp hattımıza ula-şabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT