RaKaMu

Tarihler: 09 Mart 2016 Çarşamba ~ 09 Mart 2016 Çarşamba 09 Mart 2016 19:30

Yer: Merakettiklerin

Ücret: 2. Kategori - 180.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 9, 2016 ~ Mar 9, 2016
"RaKaMu bilinçaltına programlanan ve bu program sayesinde; her yerde, her zaman, her koşulda, saniyeler ( 9 sn.) içinde yapılabilen, fiziksel rahatlama, zihinsel dinginlik ve mucizevi sonuçlar veren, mutlak yaratıcı güçle bağlantı sağlayan bir (meditatiftrans) çalışmadır.
Bilinçaltına programlama ve zihinsel ayrıntının verilmesi yaklaşık 90 dakikalık bir çalışmadır. Sonrasında kullandıkça, ekilmiş bir tohumun koca bir çınara dönüşümü gibi, bireyin yaşamında sıradışı sonuçlar vermesiyle ün salmıştır.Bir çok insan zaman ve/veya yer yokluğundan meditasyon yapamadığından yakınır ki haklıdırlar.

Asırlardır bilinen bilgilerin gün ışığına çıkartılıp yeniden kullanıma sunulması sayesinde, günümüzün karmaşası içinde dahi içe yönelip farklı bir bilinç seviyesine geçiş ( MeditatifTrans ) saniyeler içinde olasıdır.

İşte! Şimdi! Her yerde, her zaman saniyeler içerisinde yapılan meditasyon.

Fiziksel Rahatlama – Zihnin Boşalması – Yaratıcı Gücün devreye girmesi.

90 dak. da öğrenebilir ve bilinçsiz yeterli hale gelebilirsiniz.
* Zihni boşaltabilmek
* Bedeni rahatlatabilmek
* Bilincin derinliklerine ulaşabilmek hedeflenir.

90 dakikalık özel, bir defaya mahsus alacağınız bu eğitim ile yukarıda sayılanları başarmayı öğrenebilirsiniz.
Bu ilk giriş eğitimininden sonra günlük yaşamınızın her anı ve her mekanında uygulayabileceğiniz bu yöntemin adı: RaKaMu
RaKaMu ‘yu bir kez bilincinizin derinliklerine kaydettikten sonra her yerde, her zaman, saniyeler içinde (10sn.), fiziksel sisteminize yüklenen stresten, zihninize hücum eden olumsuz düşüncelerden 
kurtulup olaylara en uygun yaklaşımı (optimum approach) belirlemek yeteneklerinizden biri haline gelecek. Dağlara, manastırlara gerek olmaksızın işyerinizde, toplantılarınız ya da yemek arasındaki
zamanlarda çözüme odaklı , başarınızı her kullanışta daha da geliştiren RaKaMu yöntemini kendiniz öğrenip uygulayabilir ve isterseniz eğitmen programı ile başkalarına da aktarabilirsiniz.

Giriş eğitimi sürecinde;
* Öncelikle bedenininiz, sizin komutlarınızla, her seferinde daha çabuk ve daha derin bir rahatlama sürecine girmeye programlanacak.
* Rahatlayan bedeni takiben zihinsel etkinlikler sizin hakimiyetinize nasıl geçer? Aşamasını takiben,
* Herhangi bir an ve/veya mekanın gereklerine uygun kaynaklara nasıl ulaşılır aşaması ile sonlanan farklı bilinç seviyelerine yönelik çalışmalar yapılır. Zihinsel seviyede öğrenilen bilgi bilinçaltının uygulamasına hazır hale getirilir."

Ufuk Önen
Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nde aldığı Uluslararası İlişkiler Uzlanım Dalı eğitimine ve ticaret ağırlıklı iş yaşamına karşın; 1995 yılına geldiğinde çok farklı bir yolda yürümeyi tercih etti. 1995’te Kuraldışı Eğitim ve Danışmanlık’ta; Kendin Olmak, Kadın Erkek ve Kendini Tanıma gibi workshop çalışmalarıyla çıktığı bu yol, onu 1996’da Tayland’a kadar götürdü. 96’da başlayan bu hummalı çalışmalar; İngiltere, Tayland, Nepal ve Hindistan arasında, belki de insanın kendine ve mutlak saf doğrulara ulaştığı en güzel patika oldu onun için. Meditasyon ve Derin Trans, Bilinç, Bilinçaltı ve Zaman Çizelgeleri, Tai Masajı ve Beden Meridyenleri, Bio-Enerji ve Şifa eğitimleri aldı.
1997’de Network 21 camiasında; İletişim ve Satış Teknikleri, İletişim Teknikleri, Pazarlık ve Uzlaşma Teknikleri, Liderlik ve Organizasyon gibi eğitimleri de deneyimlerine ekledi. İlerleyen yıllarda bu alanlarda Kişisel Gelişim, Sağlık, Rahatlama, Korku ve Fobileri Yenmek, Anksiyete Bozuklukları ve İlişkiler gibi uygulama alanlarında çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi. 2004 yılı Ufuk Önen için NLP eğitimlerinin yılı oldu. The Society of Neuro-Linguistic Programming, INALPTA International NLP Trainer Association ve National Guild of Hypnosis gibi önemli kuruluşlardan NLP Practitioner, NLP Practitioner I, Master Practitioner ve Hypnosis In-Depth eğitimlerini aldı. 2004 yerini 2005’e bıraktığında ise aldığı Reiki I, Reiki II ve Reiki ART eğitimleriyle donanımını çok daha üst seviyelere çıkardı.

Dr. Wayne W.Dyer’ın Pulling Your Own Strings / Kendin Olmak (Kuraldışı Yayınları-1996) ve Dr. John C. Maxwell’in Leadership’s ABC / Liderlik Serisi (Network 21 Yayınları) gibi kitap ve CD lerin de çevirmeni olan Ufuk Önen’in tüm bu çalışmalarının yanı sıra SolSaTrans III, Liderlik, Bilinçaltı Olumlu Telkinler, Meditasyon, Sigarayı Bırakma, Kişilik Geliştirme gibi konu başlıkları altında kaset ve CD programları da bulunmaktadır.

Hayata gülümsemeyi ve yürüdüğü sokakta dahi ihtiyacı olanlara içindeki saf ve sevgi dolu enerjiyi aktarabilmeyi hedefleyen Ufuk Önen; yarını bugünkü düşüncelerimizle yarattığımıza inanlardan biridir.

Bandler Onaylı NLP Sertifika Programları.

- Etkinlik günü biletinizi yanınızda bulundurunuz- Satın alınan biletlerin iptal, iade veya değişikliği yapılmamaktadır.- Numarasız oturma düzeni vardır.19:30 - 21:30 Saatleri arasında gerçekleşecektir

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT