Serhan Bali

Tarihler: 27 Mayıs 2021 Perşembe ~ 27 Mayıs 2021 Perşembe 27 Mayıs 2021 20:45

Yer: Online Etkinlikler

Ücret: THINK House Certified The Origins of Gustav Mahler’s Genius (1 Kişilik Sertifikalı Online Katılım): 155 TLTHINKBIG Genel (1 Kişilik Online Katılım): 95 TL -

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Çeşitli Mekanlar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 27, 2021 ~ May 27, 2021
Serhan Bali ile Gustav Mahler’in zengin dünyasında keşfe çıkıyoruz. Yaşama, insan doğasına ve yaratıcılığa bir de Mahler’in penceresinden bakmaya var mısınız?

THINK House Özel Etkinlik
Serhan Bali ile Gustav Mahler Seminer Programı (Online Katılım)

Gustav Mahler’in Dünyası, İlham Kaynakları ve Avrupası

THINK House Certified The Origins of Mahler’s Genius

Serhan Bali ile Gustav Mahler’in zengin dünyasında keşfe çıkıyoruz. 

Yaşama, insan doğasına ve yaratıcılığa bir de Mahler’in penceresinden bakmaya var mısınız?
Bu seminer programında Serhan Bali, klasik müzik sanatının uçsuz bucaksız coğrafyasında kaybolmadan dolaşmak için gerekli bilgilendirmeleri keyifli ve akıcı bir dille müzikseverlere aktarıyor. 

Gustav Mahler’in ilham veren üretkenliğine yönelik derin bir kavrayış sunuyor. Büyük bir müzik dehası olmasında etkili olan ilham kaynaklarını, düşünce dünyasını ve Avrupası’nı çok yönlü bir bakış açısıyla ele alıyor.

Seminer Hakkında
Bu ay ölümünün 110. yıldönümünde andığımız büyük Avusturyalı-Bohemyalı besteci Gustav Mahler çağımızın en sevilen senfoni bestecilerinden biri olmayı sürdürüyor. Mahler’in ince ayrıntılar ve harika buluşlarla zenginleştirdiği senfonileri ve olağanüstü şarkıları günümüz repertuvarının ayrılmaz parçaları. Ülkemizde de her geçen yıl eserleri daha fazla seslendirilen Mahler 1860-1911 yılları arasında yaşamış olmasından dolayı fin de siècle Avrupa’sının ve özellikle de bu dönem Viyana’sının önde gelen sanatsal figürlerinden biriydi. Mahler’in zengin ayrıntılarla bezeli sıra dışı yaşamından ilgi çekici kareler eşliğinde bestecinin eserlerini hangi kültürel ortamlarda ve hangi şartlarda bestelediği üzerine konuşacak ve Mahler’in özgün sanatı bağlamında o dönemin toplumsal ve kültürel yapısını da masaya yatıracağız.   

'Serhan Bali ile Gustav Mahler’in ilham veren dünyasına konuk olacağımız bu özel buluşmayı kaçırmayın!'

Kimler Katılmalı?
Düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyen bireyler
Hayat yolculuğunda, yeni, derin ve ilham veren fikirlerle dönüşüm yaratmak isteyenler.
Çok yönlü bakış açısının önemini bilen şirket yöneticileri
İçerik üreticileri, eğitmenler, bireysel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlar
Sanat dünyasından beslenmek isteyen konuşmacılar, kurumsal danışmanlık hizmeti sunan profesyoneller

- Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.- Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Katılıma dair bilgiler biletiniz üzerinde ve komfirmasyon ekranında yer alacaktır. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix'in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.- Kullanacağınız katılım bilgileriniz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.- Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılamaması, bu sebeplerle atölyenin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix'in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.-   Belirtilen ücret, bu iki buluşmayı kapsar. İçerik dili Türkçe'dir. Program, içerik zenginliğinin aktarımını kolaylaştırmak adına, sınırlı sayıda katılımcı ile yürütülecektir. -  Seminer sonrası, sertifika isteyen katılımcılarımız, bilet seçimlerini bu doğrultuda yapabilirler.- Atölye çalışmamız zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilet almanızın ardından size özel erişim linkine ait bilgiler, e-mail adresinize gönderilecektir. Not: Sorularınız için hello@thinkhouseistanbul.com adresine e-posta gönderebilir, 0533 582 99 97 numaralı WhatsApp hattımıza ulaşabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT