Sezer Aksoy ile Yaşıyorum…Seviyorum

Tarihler: 21 Aralık 2019 Cumartesi ~ 21 Aralık 2019 Cumartesi 21 Aralık 2019 14:00

Yer: Kıyı Feriye

Ücret: Tam - 150.00 TL Öğrenci - 80.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 21, 2019 ~ Ara 21, 2019
"Sezer Aksoy ile Yaşıyorum…Seviyorum…Yaratıyorum…" atölye programı Kıyı Feriye'de gerçekleşecek.

"Her nerede ne yapıyorsan dur, derin bir nefes al, nefes ver, oohhh halen hayattasın, şükürler olsun…  Yaşıyorsun. Her nerede ne yapıyorsan sevgiyle yap, kendini sev ve tüm varlıkları…Seviyorsun.Her an her yerde aldığın verdiğin her nefeste bir başka sen oluyorsun…Kendini yeniden yeniden… Yaratıyorsun.

Atölye Programı 3 bölümden oluşuyor:

YAŞIYORUM:
Bu bölümde Mindfulness Nefes , Şefkatli Beden Tarama ve Hücre Meditasyonları ile 
kendi varlığımızla bağlantımızı hatırlıyoruz.

SEVİYORUM:
Hücrelerimizin besini SEVGi
Sevme Biçimlerim
Özsevgi
Kendime ve Diğerlerine Sevgiyle Kabul

YARATIYORUM:
Sanat Terapisi yöntemiyle Yaratım Gücüm ve Niyetimle BAĞLANTI KURMA
OL’ANA odaklanmak ve enerjini, motivasyonunu yükseltmek, gerçek gücünle buluşmak istiyorsan…
Kendine bir Hediye Ver, Seni Bekliyoruz."

Kolaylaştırıcı: SEZER AKSOY - Şiddetsiz İletişim Eğitmeni / Kolaylaştırıcı / Empati Koçu

Sezer Aksoy
"ODTÜ İşletmecilik Bölümünden 1986 yılında mezun oldum. İş hayatına TC Merkez Bankası ‘Bankalar Gözetim Uzmanı’ olarak başladım ve ardından Türkiye İş Bankası’nda ‘Ekonomik Araştırmalar Uzmanı’ olarak çalıştım. 1990 yılında bir İstanbul sevdası uğruna bankacılık sektöründen ve doğup büyüdüğüm Ankara’dan ayrılarak I-Bimsa’da ‘Finansal ve İnsan Kaynakları Sistemleri’ Danışmanlık bölümünde Sabancı şirketlerine sistem uygulama danışmanı olarak yoluma devam ettim. 1996 yılında bir Dünya Bankası projesine katılarak aldığım yönetim danışmanlığı sertifikasıyla Karum Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd şirketini kurarak bugüne değin süregelen girişimcilik serüvenime başladım. Bu süreçte özellikle KOBİ’lerin yerel ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla pek çok proje tasarladım ve uyguladım. Halen Uluslararası Ticaret Merkezi’nin sertifikalı danışmanıyım ve çeşitli uluslararası projelerde de yer aldım. Kadın Girişimciliği’ni destekleme konusuyla ilgili çeşitli projeler gerçekleştirdim.  WeCONNECT International ve Global Kadın Liderler Network (GWLN) üyesiyim.

Karum Danışmanlık firmasıyla KOBİ’lerin ve çeşitli banka, finansal kurum ve kurumsal şirketlerin yönetici ve çalışanlarına yönelik iş yönetim modeli, iş geliştirme, pazarlama ve satış, etkili iletişim, ekip oluşturma, problem çözme gibi çeşitli konularda eğitim programları tasarladım ve sundum. EATA (European Association for Transactional Analysis) tarafından düzenlenen Transaksiyonel Analiz eğitimlerine katıldım. Güvenli Bağlanma (AP), Öze Dönüş (CIYO) , Mindfulness alanlarında yurtiçi ve dışında pek çok eğitimler aldım, araştırmalar ve uygulamalar yapmaktayım.Şiddetsiz iletişimle yolum 10 yıl önce kesişti ve bugüne değin çeşitli yerel ve uluslararası çeşitli ‘Şiddetsiz İletişim’ eğitim programlarına katılmaya devam ediyorum. Şiddetsiz iletişim sertifika süreci eğitimlerini tamamladım.Nisan 2017’de Polonya’da yapılan 16 ülkeden yaklaşık 60 okul sahibi, yöneticisi ve öğretmenin katılımlarıyla gerçekleşen “Life Enriching Education Laboratory- LEE Lab”e katılarak şiddetsiz iletişimin okullardaki uygulamalarına ilişkin bilgilenme ve ilham alma olanağı buldum. ‘Bu Okulda Barış Dili Konuşulur.’ Programını geliştirdim ve ODTÜ GV Okullarında, TED Kolejlerinde, VKV KOÇ Okullarında, Final Okullarında ve MEB Üsküdar Abidin Gün İlköğretim Okulu’nda uygulamasına halen devam etmekteyim. Bu programla şu ana kadar yaklaşık 250 öğretmene ulaştım.

Dünyada giderek artan şiddeti azaltmaya yönelik bireysel bir çaba olarak, PEACE LANGUAGE CENTER - BARIŞ DİLİ MERKEZİ projemi hayata geçirerek şiddetsiz İletişim programının bir uyarlaması olan ‘Barış Dili’ eğitimlerini kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel geliştiriyorum ve uyguluyorum."

- Belirtilen saat etkinlik başlama saatidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT