Topluluk Önünde Etkili Konuşma

Tarihler: 24 Eylül 2019 Salı ~ 24 Eylül 2019 Salı 24 Eylül 2019 19:30

Yer: Mastercamp Eğitim Platformu

Ücret: Numarasız - 40.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 24, 2019 ~ Eyl 24, 2019
Burcu Saral - Topluluk Önünde Etkili Konuşma, 24 Eylül'de Mastercamp Eğitim Platformu'nda!

"Topluluk Önünde Etkili Konuşma Sanatı (Hitabet ve Beden Dili)

Burcu Saral Tiyatro, Televizyonculuk ve Kurumsal Sektördeki kariyerinden ve dopdolu geçen eğitim hayatından edindiği bilgileri ve tecrübeleri, Kadir Has Üniversitesi Eğitmenlik ve Master Camp Uluslararası ICF CCE onaylı Eğitmenlik Danışmanlık diplomalarıyla birleştirerek bir eğitim tasarımı haline dönüştürmüştür.

Lügatımızda ne kadar çok kelime olursa olsun, bir konuda ne kadar bilgiye sahip olursak olalım, bazen okulda, iş görüşmelerinde, toplantılarda, sunumlarda, bir nişan töreninde dahi iş başa düştümü konuşamayız, anlatamaz ve kendimizi ifade edemeyiz.

Nefesimiz kesilir, sözcükler ağzımızda düğümlenir, vücudumuz titrer ve anlatıcaklarımızın hepsini unuturuz. Çünkü sahne bizimdir ve tüm gözler üzerimizdedir!

Yaşadığımız bu “konuşma korkusu” konuşmanın akıcı, anlaşılır ve fonetik olmasının önünde en büyük engeldir. O sırada heyecan konuşmamızı etkilediği gibi, mimiklerimizi, jestlerimizi, postürümüzü ve tüm beden duruşumuzu da etkiler.” diyor."

Bu eğitimin içeriğinde;
Topluluk önünde ses-nefes kontrolü ile nasıl düşünmeli, nasıl davranmalı, nasıl konuşmalı, nasıl hissetmeli sorularına cevap bulup konuşmanın enerjisini, duygusunu, en önemlisi dilini nasıl kullanmalıyız konularına farklı bir bakış açısıyla yaklaşacağız.  

Gelin bu konuya eğitmen Burcu Saral’ın bilgi birikimi, iş deneyimleri, uzmanlık alanı ve iletişim üzerine adanmış yıllarının penceresinden bakalım."

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT