Yeni Bir İş Alanı Olarak Youtube

Tarihler: 29 Ocak 2019 Salı ~ 29 Ocak 2019 Salı 29 Ocak 2019 19:30

Yer: Joint Idea Kanyon

Ücret: - Tam 35.00 TL, Öğrenci 15.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 29, 2019 ~ Oca 29, 2019
Yeni Bir İş Alanı Olarak Youtube workshop'u, Joint Idea Kanyon'da sizlerle...

Kamerası olan herkesin gazeteci, ekranı olan herkesin araştırmacı ve paylaşmak istediği şeyleri olan herkesin ise blogger olabildiği günümüzde, YouTube çok farklı bir yerde duruyor.  YouTube için içerik üreten ve becerisini paylaşan on binlerce kişi gelenekselleşmiş 'bilinme' yollarını baypas ederek meraklılarıyla dakikalar içerisinde buluşabiliyor.

"YouTuber", dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube için video içerik üreterek belirli reklam geliri elde eden kişilere deniyor. Kitleleriyle sürekli irtibatta olan ve onlardan gelen isteklere göre içeriklerini düzenleyen YouTuber'lar "çoktan çoka" iletişim modelinin en çarpıcı örneklerini oluşturuyor. 

Bu KonuŞu'da, program sunuculuğu, köşe yazarlığı ve seslendirme sanatçılığı yapmanın yanı sıra medyanın son yıllardaki değişimi üzerine derin gözlemlere sahip yazar Yekta Kopan'a, Türkiye'de kendini 'YouTuber' olarak tanımlayan ilk kişilerden olan şef İdil Yazar eşlik ediyor. İkilinin konuşması bir saat sürecek. Konuşmayı 30 dakikalık soru cevap kısmı takip edecek. Konuşmadan üç gün sonra ise, her zaman olduğu gibi, KonuŞu raporuyla konuşmacıların öne çıkan analizleri ve okuma listesi katılımcılarla paylaşılacak. 

Konuşmacılar
Yekta Kopan, Yazar
İdil Yazar, Youtuber ve Şef 

KonuŞu hakkında
KonuŞu, günümüzü anlamak ve anlamlandırmak için kurulmuş yepyeni bir konuşma platformudur. KonuŞu'nun amacı, sosyal konularda uzman analizlerini meraklılarıyla buluşturmak, tarihsel bilgi ve sosyolojik öngörü sahibi olmayı hızlandırmak ve günlük politika dışı konuları tartışmaya açmaktır. KonuŞu'da aynı konu üzerine çalışan ve farklı formasyonlardan olan iki konuşmacı konuyu bir saatlik bir sohbet içinde ele alır. Etkinlikler 30 dakikalık soru cevap kısmı ile son bulur. Konuşmalardan iki gün sonra gönderilen KonuŞu raporu ile konuşmada öne çıkan argümanlar ve sorulan yeni sorular etkinliğe katılanlar ile yazılı olarak paylaşılır. KonuŞu, 2018 yılında sosyolog Hale Ceren Zeytinoğlu tarafından kurulmuştur.

- Yeterli katılım sayısına ulaşılamaması durumunda, organizatör firma etkinliği iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.- Etkinlik ile ilgili her türlü değişikliğin tarafınıza bildirilmesi için, bilet alımı yaptıktan sonra info@jointidea.com ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT