Dans Üçgeni İDOB

Dans Üçgeni İDOB

Tarihler: 25 Aralık 2019 Çarşamba ~ 25 Aralık 2019 Çarşamba 08, 10 Ocak Saat 20:00 ve 11 Ocak Saat 16:00

Yer: Kadıköy Süreyya Operası

Ücret: 60,00 TL 1. Kategori - 50,00 TL 2. Kategori - 35,00 TL 3. Kategori - 25,00 TL Loca Satışı

Nereden Alınır: Mekan Gişe

Adres: Bahariye Caddesi Caferağa Mahallesi No:29 34710 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 346 15 31-32-33

Faks: 0216 346 21 00

Web: http://www.sureyyaoperasi.kadikoy.bel.tr/

E Posta: sureyyaoperasi@kadikoy.bel.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 25, 2019 ~ Ara 25, 2019

Bolero
'Bolero', hayat gibidir. Doğumla birlikte hafif hafif başlar ve ölüme kadar gider. Kadın - erkek ilişkileri üzerine kuruludur. Erkek sahip çıkmaya, kadın da gururunu kırdırmamaya çalışır.

Bahar
Dinamiği ve yapısı sayesinde bariz bir yoğunluğa sahip olan hareketler aracılığıyla, eserin tamamı yeni bir deneyim sunmayı başarıyor: Devingen bedenle kişisel bir bağ kurmak. İlk başta durgun görünen bir akışın, aslında içinde okyanus kadar sürprizler barındırması gibi. Bir çekiş, tutuş ve bırakış; ayrışma ve evrim: BAHAR.

Judith
Kuşatılmış Kudüs şehrinin surları dışında, genç fatih Holofernes ve askerleri, şehrin muhtemel düşüşünü kutlamaya başlamışlardır. Şehir halkı Holofernes'e ülkelerini yağma etmemesi için, o bölgenin en güzel kızını, bakire Judith'i göndermiştir. Judith, Holofernes’in tarafında olduğuna onu ikna eder ve genç fatihin güvenini kazanır. Bir yandan da Holofernes’e aşık olmuştur. Ulusu için görevini yerine getirmek ile Holofernes’e hissettikleri arasında kararsız kalır. O sırada Judith’in yardımcısı Abra devreye girer ve ona ısrarla görevini hatırlatır. Bunun üzerine, Holofernes’in arkasını döndüğü bir anı yakalayan Judith, genç fatihin başını keser. Ardından şehre haber salar ve Yahudi askerleri Holofernes’in birliklerini yenilgiye uğratır. Yahudiler zaferi kutlarken, Judith sevdiği adamın yasını tutmaktadır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT