Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Tarihler: 12 Aralık 2020 Cumartesi ~ 13 Aralık 2020 Pazar 12 Aralık 19:30 - 13 Aralık 22:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Standart Bilet - 471 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 12, 2020 ~ Ara 13, 2020

AMAÇ

Bu eğitimde bilimsel olarak kanıtlanmış tekniklerle, hızlı okumayı ve bilgiyi hafızanızda tutmayı öğreneceksiniz. Anlama hızınızı ve anahtar kelimeleri seçerek akılda tutma becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu eğitim, gereksiz bilgi yükünden yakınanlar için idealdir. E-postalar, raporlar, kitaplar ya da ders notları arasından hızlıca sıyrılmak ve konsantrasyonunuzun kalitesini artırmak için tek yapmanız gereken bu eğitime katılmaktır.

 

NASIL?

Bu eğitim size pratik teknikleri ve alıştırmaları öğreterek günlük ve iş yaşamınızda üretkenliğinizi ve etkinizi artıracaktır. İnteraktif bir öğrenme ortamında gözlerinizin ve beyninizin bilgiyi nasıl hızlı algıladığını keşfedecek, okuma hızınızın dakikada 600 kelimeye kadar çıktığını göreceksiniz. Zamandan kazanacak ve herhangi yazılı bir materyalden doğru ve gerekli bilgiyi nasıl hızlıca öğreneceğinizin farkına varacaksınız. Doğru okuma tekniklerini uyguladığınızda, hızınızla birlikte okuduğunuzu anlama beceriniz de artacaktır. Bu eğitim, anahtar bilgiyi hızlıca seçmenizi ve anahtar kelimelerini hızlıca hatırlamanızı sağlayacaktır.

 

EĞİTİM KAZANIMLARI

Okuma hızınızı beş kata kadar artıracak ve okuduğunuzu anlama becerinize katkıda bulunacaksınız.

Yazılı bir materyali istediğiniz hızda okuyabileceksiniz. Bir şiiri tadına vararak ve anlayarak, bir raporu ise anahtar kelimeleri seçerek hızlı bir şekilde okuma imkânı bulacaksınız.

Normalde yazılı bir materyali okumakla geçireceğiniz zaman içerisinde siz hem belgeyi okuyacak, hem içinden gerekli bilgileri çekecek, hem de anahtar kelimeleri hatırlayacaksınız. 

İşte, okulda, ya da boş zamanlarınızda daha hızlı okuyup daha çabuk anlayarak yaşamınızın tüm alanlarında daha üretken olacaksınız.

 

İÇERİK

• Mevcut Okuma Alışkanlığınızın Değerlendirilmesi

• Hızlı Okuma Teknikleri Neleri Kapsıyor?

• Okuma Frenleri Nelerdir? Nasıl Kurtuluruz?

• Pratik Okumanın Püf Noktaları?

• Okuma ve Anlama için Zihin Haritası

• Okuma, Göz ve Beyin İlişkisi

BİLETLER:

1 - Standart Bilet - 471 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT