Azra Betül Erdoğdu ile Özgün Kariyer Tasarımı Atölyesi

Azra Betül Erdoğdu ile Özgün Kariyer Tasarımı Atölyesi

Tarihler: 26 Ekim 2020 Pazartesi ~ 26 Ekim 2020 Pazartesi 26 Ekim 19:00 - 26 Ekim 22:00

Yer: Zoom

Ücret: Genel - 155 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 26, 2020 ~ Eki 26, 2020

İçinden geçtiğimiz dönem, bize pek çok yeniliği beraberinde getirdi.

Yaşadığımız deneyimler, bize farklılaşmanın ve hem kendimize hem de diğerlerine iyi gelmenin ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

İş ve yaşamın bütünleştiği bu yeni düzende; bir şirketin çalışanı olmanızdan veya kendi işinizi yapıyor olmanızdan bağımsız, kendiniz için en iyi olanı bütünsel ve eşsiz bir şekilde ortaya koymanız önem kazanıyor.

Özgün Kariyer Tasarımı ile, bugüne dek biriktirmiş olduğunuz her yetkinliği ve bundan sonrası için hayal ettiklerinizi harmanlayarak, kendinize ve diğerlerine iyi gelecek bir yol çizebileceksiniz. Böylelikle, size özgün ve kendinizi gerçekleştirebileceğinizi düşündüğünüz tüm seçenekleri belirlemiş ve hayal ettiklerinize büyük bir adım atmış olacaksınız.

Nasıl?

Stratejik modeller, tasarım modelleri, kariyer koçluğu, kişisel marka oluşturma  gibi farklı disiplinlerden beslenerek oluşturulan 'özgün kariyer tasarımı’ modeliyle, kişiler kendilerine özel bir canvas çalışması yapacaklar ve stratejik bir plan oluşturarak, özgün bir yol haritası elde edeceklerdir.

Kazanımlar:

  • Kişiye özgü iş-yaşam canvas çalışması
  • Temel kariyer koçluğu modellemesi
  • Stratejik yol haritası 
  • Kolaylaştırıcı ipuçları

TASARIM YOLCULUĞUNUZ:

  • 1. Adım: Kendini Keşfet 
  • 2. Adım: Bugün'ü Tanımla 
  • 3. Adım: Yarın’ı Tanımla 
  • 4. Adım: Bugün’den Yarın’a Yol Haritasını Çiz 
  • 5. Adım: Yolculuğunu Kolaylaştır (İterasyonlarr ve Katatlizörler)

Azra Betül Erdoğdu Hakkında

Müşteri deneyimi, öğrenme deneyimi ve insan deneyimi (kişisel koçluk şapkasıyla) üzerine bir hayli bilgi birikimine bir Deneyim Tasarımcısı’dır. Bireyler ve şirketler için bilinçli - sürdürülebilir - eşsiz iş modelleri ve yolculukları tasarlamaktadır. Eğitimini Endüstri Mühendisliği üzerine tamamlamış ve ek olarak Etkileşim Tasarımı üzerine eğitim almıştır. Buna ek olarak, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında yüksek lisans yapmış olup, kariyer koçluğu alanında uzmanlaşmak üzerine bir de koçluk eğitimini tamamlamıştır. 

Kişisel kariyeri sırasında çeşitli roller üstlenmiş olup, özellikle strateji oluşturma/yönetme, program/proje yönetimi, deneyim ve hizmet tasarımı üzerine uzun yıllar çalışmıştır. Günümüzde, "A.Designer" adlı mütevazi şirketine liderlik ediyor ve eşsiz deneyim tasarımı modelleri ve yolculuklarıyla bireylerin hayatlarını ve işlerini dönüştürmeye yardımcı oluyor. Bu görevden önce Turkcell'de 9 yıl süresince Deneyim Tasarımı Lideri olarak çalışmıştır. Müşteri ve çalışan deneyimi için stratejiler oluşturma ve yolculuklar tasarlamada kilit bir rol oynamıştır. Liderlik ettiği ödüllü programlara, projelere benzersiz modeller ve uygulamalar getirmiştir. Azra, sanat, tasarım ve müzik dolu bir hayattan keyif almaktadır. Ona ayrıca kampta, seyahatte ve gurme yemek pişirme faali- yetlerinde rastlayabilirsiniz. 

BİLETLER:

1 - Genel - 155 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT